Plavby lodí a zkušenosti klientů - stánka 2

Vložit recenzi

Podělte se s ostatními zákazníky o své zážitky a pomozte tak ostatním v rozhodování. Celkem zde naleznete 209příspěvků.

3x s J.Q.

Břetislav Uhříček, 20.03.2024

Za posledních 6 měsíců jsem absolvoval 3 plavby s touto cestovkou, resp. s Jakubem Q. V říjnu Řecko s MSC Armonia, v prosinci s Costa Firenza Kanárské ostrovy a v březnu západní Středomoří s MSC Fantasia. Osobní jednání, ochota řešit cokoliv a kdykoliv a příprava cest byla, je a bude vždy na jedničku. Díky za to.

fotka z plavby - 766 fotka z plavby - 767 fotka z plavby - 768 fotka z plavby - 769 fotka z plavby - 770 fotka z plavby - 771

SEASCAPE A KARIBIK

Tomáš Chudomel, 28.02.2024

Téměř rok objednaná dovolená, po druhé v yacht klubu, od Jakuba balíček i s letenkou a tentokrát za teplem. S nedoručeným zavazadlem z letadla trochu větší bojovka, ale i tak vydařená cesta k Atlantiku s návštěvou Miami a řady krásných ostrovů. Loď Seascape je trochu jinak členěná, ne vždy zrcadlově orientovaná, kde by člověk čekal a je potřeba si lépe hledat správné cesty ke svým cílům. Zajímavým architektonickým dílem jsou boční a zadní promenády a prosklený výtah na zádi s krásným výhledem. Personál vždy ochotný a pečlivý, i když v závěru až vyzívající k získání závěrečné odměny. Prostor SPA tradičně prostorný a dostatečný k relaxaci. Co se představení v divadle týče, jsou dnes už povětšinou jen o zpěvu. Navštívená města jsou v turisticky oblíbených místech upravená a čistá, ale dál už je to trochu jiný svět. Ocean Cay byl lahůdkou na závěr, a i když bylo trochu pod mrakem a větrno, návštěva stojí rozhodně za to. Děkujeme Jakubovi za zprostředkování tohoto zážitku a stejně tak za ochotu vždy řešit věci včas a správně. Z naší strany s doporučením i ostatním a s plnou důvěrou v Jakuba znovu do vln i příště, tentokráte s dětmi do Řecka, ahoy…

fotka z plavby - 760 fotka z plavby - 761 fotka z plavby - 762 fotka z plavby - 763 fotka z plavby - 764 fotka z plavby - 765

Fantastická dovolená na lodi okruh Dubaj

Petra Kotrčová, 22.02.2024

Ráda bych touto cestou opět poděkovala panu Jakubovi za perfektní organizaci této cesty a za veškeré informace k zájezdu i za zodpovězení všech našich dotazů k daným destinacím. Vše bylo perfektní. Byli jsme již podruhé na takové plavbě a opět to nemělo jedinou chybičku. Jeli jsme dvě rodiny, opět jsme měli kajuty u sebe, vše bylo zařízeno tak, jak pan Jakub slíbil. Při plánování dalších našich dovolených na lodi se opět obrátíme na tuto CK:-)

Jako vždy nádherné dovolené.

Jitřenka Obralová, 12.01.2024

Používáme služby této CK již několik let a právě jsme se vrátily z Karibiku. Byla to již 16 plavba s MSC a jako vždy vše super. Doporučuji služby CK a spolupráce s panem Jakubem vždy perfektní .

fotka z plavby - 759

Plavba Argentina - Brazílie - Uruguay

Libor Lalík, 05.01.2024

Dobrý den pane Jakube Quaisere, chtěl jsem Vám moc poděkovat již za druhou plavbu od Vaší CK. Plavba s MSC byla skvělá tak jako ta předešlá . Vaše ochota a pomoc je suprová. Děkujeme i za vyřízení klubových karet. Budeme se těšit na příští plavbu. Kdo nezkusí plavbu luxusních lodí, neví o jaký parádní zážitek v životě přišel.

Plavba Neapol-Dubaj

Alexandr Filippov, 24.11.2023

Skvěle připravená dovolená na klíč od firmy J&M Cruise včetně letenek. Plavba Suezským průplavem a Adenským zálivem je zážitek na celý život.

fotka z plavby - 757

MSC Euribia 24.10.-5.11.2023

David Frank, 15.11.2023

V posledním říjnovém týdnu jsme vyrazili směr Hamburk, ve kterém na nás už čekala nová loď MSC Euribia. Parkování jsme měli zajištěno přímo u terminálu, takže po opuštění auta, předání zavazadel a odbavení, jsme za 15 minut byli už naloděni. Lodě třídy Meraviglia už velmi dobře známe a musíme pochválit, že vlastně poslední loď této třidy už je mnohem vychytanější než lodě předchozí. A opravdové plus je Carousel Lounge na 7. palubě, který nahrazuje placené Cirque du Soleil na ostatních lodích této třídy. Tento obrovský bar a každovečerní vystoupení 17členného Big bandu se MSC Cruises skutečně povedl. Během plavby jsme navštívili placené restaurace Kaito a Le Grill, ve kterých menu nemělo chybu. Jelikož se jednalo o podzimní plavbu a počasí venku už nepřálo venkovním aktivitám, tak jsme navštívili 2x SPA, které nás příjemně zrelaxovalo. Tentokrát jsme spojili dohromady dva okruhy, a tak jsme na lodi strávili úžasných 13 dní. Během těchto dní jsme stačili navštívit Paříž, kde jsme samozřejmě nemohli vynechat hlavní památky: Eiffelovu věž, Vítězný oblouk, bulvár Avenue des Champs-Élysées. Malebné Bruggy s neopakovatelnou atmosférou jejich vodních kanálů, provoněné čokoládou a vaflemi. Rotterdam, zde loď kotví u majestátního mostu Erasmusbrug, přes který jsme se vydali objevovat krásy starého Rotterdamu a jeho části Delfshaven. A díky zastávce v Southamptonu jsem se mohli vydat do samotného Londýna a vidět na vlastní oči Big Ben, Buckinghamský palác, Trafalgarské náměstí a jeho přilehlé ulice. I přes jednu zrušenou zastávku ve francouzském Le Havru (západní Evropu bičovala bouře Ciarán) jsme si plavbu super užili a už se těšíme na další. A samozřejmě tímto děkujeme Jakubovi a jeho cestovní kanceláři za zajištění další skvělé dovolené. David a Jana Frankovi

fotka z plavby - 750 fotka z plavby - 751 fotka z plavby - 752 fotka z plavby - 753 fotka z plavby - 755 fotka z plavby - 756

Tento rok již druhá plavba s Vámi

Teodor Hoidekr, 25.10.2023

Má první plavba v životě byla v květnu 2023 se skupinou přátel trasa Kiel-Ronne-Gdynia-Kiel. Ihned po návratu jsme chtěli další a tu jsme absolvovali nyní v říjnu Janov-Marseille-Mallorca-Barcelona-Janov. Opět vše skvělé od ubytování, jídla po celý den v různých restauracích, hlavně po celý den na různých palubách zábava, cvičení, kurzy, večer světová show v obrovském divadle, živá hudba s tancem, bazény... A to vše je v ceně zájezdu. Tentokrát nás plulo 8 a všichni, hlavně kdo byl poprvé, tuto plavbu považují za životní zážitek, dokonce to nazvali "splněným životním snem". A proto jsme si již předem objednali plavbu s JM Cruise na květen 2024 :-).

fotka z plavby - 749

Janov - Marseille, MSC Fantasia

Anna Taová, 20.10.2023

Plavba Janov - Marseille se nám skvěle hodila do našich plánů. Přestože je 1 noc málo na to si loď užít na max, když už někdo ví co a jak, je to super.Mám pocit, že pan Quaiser pracuje 24/7, odpověď a vyřízení všeho je vždycky hned.

fotka z plavby - 745 fotka z plavby - 747 fotka z plavby - 748

Plavba Janov - Marseille - Barcelona

Kateřina Bláhovcová, 17.10.2023

Ráda bych za celou naší skupinu, poděkovala panu Jakubovi Q. za veškerou vstřícnost a hlavně trpělivost s námi při naší první plavbě na lodi. Trpělivě vysvětloval vše čemu jsme nerozuměli. Plavbu jsme si užili a rádi pojedeme s vámi znovu. Katerina a spol.

Poděkování

Alena Tomanová, 09.10.2023

Dobrý den pane Quaisere, v neděli jsme se vrátili z plavby. Chtěla bych vám za vše poděkovat protože to bylo skvělé, vydařilo se nám počasí, stihli jsme loď i když vlak měl 2 hodiny zpoždění a výlety dle vašeho doporučení jsou také super. Měli jsme se podle čeho orientovat. Děvčata byla nadšená, takovou plavbu absolvovala poprvé a teď se domlouváme na další, někdy v březnu nebo dubnu bychom chtěli do Ománu. Až se domluvíme na termínu, tak se ozvu a ještě jednou moc děkuji za spolupráci Tomanová

super dovolená SKOTSKO a ISLAND

Tereza Řehoušková, 20.07.2023

Děkujeme Jakubovi za perfektní spolupráci při vyřizování letošní plavby Island. Vše proběhlo v naprostém pořádku, včetně zajištění ubytování a služeb Aurea a spa centra na lodi, a i parkování v přístavu v Hamburku. Byli jsme s Vámi už počtvrté a chystáme již další plavbu ještě tento rok. Díky, ať se daří.

fotka z plavby - 739 fotka z plavby - 742 fotka z plavby - 743 fotka z plavby - 744

MSC Orchestra

Juraj Havran, 03.07.2023

Dovolenka s plavba bola skvelá. Jediné čo nám nevyhovovalo bolo jedlo v bufetovej časti. Množstvo jedla bolo v poriadku ale výber bol minimálny a stále sa opakujúci. Ďalej nám vadilo že sa obsluha v bufetovej jedálni nijak nesnažil odstraňovať použití riad a celkovo sa nedbalo o poriadok v jedálni.

Úžasný zážitek, jedeme znovu!!!

Klára Veith, 29.06.2023

Na úvod chci podotknout, že pokud bych nedostala doporučení na pana Jakuba Quisara, tak bych se nikdy nerozhodla, že pojedu na tak obrovskou loď. Dodatečně moc děkuji za bezstarostný průběh naši plavby. Kdo to nezkusí,tak nemůže hodnotit. Svou velikosti musí tyto lodě společnosti MSC ohromit každého. Je ovšem potřeba překonat strach a obavy, a vydat se na dobrodružství. Na lodi se rozhodně nemůžete nudit. O zábavu je postaráno celý den pro všechny věkové kategorie. Strach z množství spolucestujících je překvapivě zbytečný, jelikož systém provozu je důmyslně vymyšlený. Postupné časy sezeni u večeře (18h a 20:30), několik restauraci na palubě, postupný check-in, několik bazénu (pro děti a jen pro dospělé) zaručují, že kolem sebe nevnímate davy lidí. Jen bufetová snídaně je masakr. Boj o místo k sezení a o jídlo. Kdo z toho má hrůzu, tak může navštívit restauraci se servirovanou snídani a to má opravdu úroveň. I na lodi je také problém s nešvarem mnoha turistů, kteří blokují lehátka u bazénu „POLOŽENÝM RUČNÍKEM„ a třeba se za celý den ani neukážou. Škoda!!!! Velikost pokoje je dostačující. Není potřeba se obávat. Vše je výborně rešené tak, aby měl host pohodlí a dostatek místa i ve vnitřní kajutě bez oken. Jinak se na lodi spí jako na obláčku.

fotka z plavby - 735 fotka z plavby - 736 fotka z plavby - 737 fotka z plavby - 738

Hodnocení plavby

Dana Jiranová, 20.06.2023

Byla jsem velmi spokojená. Vše proběhlo podle mých představ od objednání zájezdu až po plavbu samotnou.Všem doporučuji a děkuji zaměstnancům společnosti.

Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.