Plavby lodí a zkušenosti klientů - 3

Vložit recenzi

Podělte se s ostatními zákazníky o své zážitky a pomozte tak ostatním v rozhodování. Celkem zde naleznete 132 příspěvků.

< 3 4
3 / 9
6 7 >

Karibik

Pavlína Sedláčková, 10.02.2019

Dobrý den, zúčastnili jsme se plavby po Karibiku a to od 10.1.2019. I když to nebyla naše první plavba, byli jsme velmi natěšení, na to co nás čeká. Pokyny od CK pana Jakuba Quaisera byly jako vždy perfektní a samozřejmě nám dal i dobré rady na cestu. Počasí nám vyšlo na výbornou a tak plavba byla opět jednou z nejlepších dovolených, prostě super. Za spokojené klienty, Sedláčkovi, Mlejnkovi a Votavovi.

Plavba po Perském a Ománském zálivu

Pavlína Rožnovská, 06.02.2019

Před pár dny jsme se vrátili z již třetí plavby zajištěné společně s letenkami přes CK J&M Cruise. Opět jsme byli nadmíru spokojení se všemi službami. Poprvé jsme se vydali na plavbu bez delegátů a navíc do úplně odlišné lokality i na jiný typ lodi. Všechno bylo ale jako vždycky výborně zajištěno. Loď MSC Lirica je sice podstatně menší i starší, než na co jsme byli "zvyklí", služby byly ale na stejně vysoké úrovni a musíme uznat, že i menší loď má své výhody a posádka na ní má až rodinný přístup k hostům :-) Destinace byla nádherná, pro nás zase něco nového - ať už se jedná o supermoderní Emiráty nebo překrásnou krajinu Ománu. Od CK jsme obdrželi spoustu tipů na výlety, které jsme využili a děkujeme za ně, každý den byl nabitý zážitky. Arabské země nás mile překvapily svým přátelským a velice tolerantním přístupem k turistům ze všech koutů světa. Rozhodně tedy doporučujeme jak lokalitu, tak opět a znovu J&M Cruise a plavební společnost MSC. Budeme se těšit zase příště :-)

MSC Magnifica Středomoří prosinec 2018

Petr Švamberg, 01.01.2019

Každý rok se mi daří vyhnout se prosincovému šílenství, které zachvátí Česko a odjedu někam, kde je Svět ještě v pořádku. Tentokrát jsem nemohl vybrat lépe než mojí (pravděpodobně) nejoblíbenější loď MSC Magnifica. Lodě třídy Musica možná nemají plných pět hvězdiček jako nové kolosy MSC, mají však něco, co tyto lodě nabídnout nemohou. Každý samozřejmě preferuje něco jiného. Mě vyhovuje, že na Magnifice vše funguje mnohem rychleji, jednodušeji a lépe. Dokonce některá strikní pravidla a předpisy lze upravit ke spokojenosti zákazníka. Ale je třeba vědět, koho a kdy oslovit. Jen s němčinou bych to na Italské lodi fakt nezkoušel :) Co však na všech lodích funguje od teď stejně, jsou nové nápojové balíčky. Vše je mnohem jednodušší a pro ty kteří jsou ošlehaní kavárenským ventilátorem víc než je zdrávo i příznivější. Velmi bych chtěl poděkovat panu Jakubovi Quaiserovi, za vyřízení všech formalit včetně zmíněných balíčků. A při výběru nové plavby a balíčku si pustím jedno krátké, náborové, propagační video s MSC Musica.

MSC Seaside Karibik 8,12,2018

Monika Kašparovská, 28.12.2018

Dobry den chteli bychom podekovat ck JM Cruise a hlavne panu Jakubovi Quaiserovi za jeho ochotu a trpelivost se zarizenim plavby lodi Seaside po Karibiku.Vse probehlo v naprostem poradku dostali jsme veskere informace k plavbe i k vyletum. Radi budeme vvuzivat a doporucovat sluzby cestovni kancelare .Velke diky ... Monika Ludek a Verca

MSC Seaside - Karibik

Petr Tomeček, 03.12.2018

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat cestovní kanceláři J&M Cruise za zařízení plavby po Karibiku. Komunikace s CK proběhla bez jakéhokoliv problému. Dostali jsme i spoustu materiálů v češtině a jde celkově vidět, že to pana Quaisera baví. Během nákupu jsme zkoušeli oslovit i konkurenci, ale přístup který má J&M Cruise se nám zamlouval ze všeho nejvíce - doporučujeme 10/10.

Plavba po středomoří

Věra Havlíčková, 01.12.2018

Plavba byla bez delegáta, byl problém na lodi domluvit se německy, obsluha kajut, v jídelnách i na palubě lodi se choval vstřícně a ochotně. Dovolená se mi líbila, trochu nás zradilo počasí, takže jsme neviděli Madeiru, ale loď nám to vynahradila jinou destinací. Za mě byla veškerá spokojenost.

Plavba lodí po Středomoří MSC

Petr Hojsák, 19.10.2018

Velmi dobrá zkušenost s uvedenou cestovní kanceláří. Vše bylo zajištěno dle dohody. Dále zajištěný velmi hezký a prostorný autobus do Janova (Itálie). Na lodi se musí počítat, že komunikace probíhá pouze v AJ, It, Fr, nebo ŠP. Trochu se lze domluvit i Německy. Doporučuji daný výlet.

Plavba ze Southamptonu

PhDr. Petr Pavliňák, 19.10.2018

Na základě těch nejlepších zkušeností s cestovní kanceláří J&M Cruise jsme opětovně absolvovali plavbu lodí MSC Magnifica na trase Southampton, Bruggy, Amsterdam, Hamburk, Southampton ve dnech 8. až 15. 10. 2018. Byla to již šestá plavba s touto cestovní kanceláří a stejně jako předchozí, i tato plavba byla perfektně zabezpečena. Naše upřímné poděkování tak patří především panu Jakubu Quiserovi ze společnosti J&M Cruise za perfektní organizaci. Rádi budeme i v budoucnosti využívat služeb cestovní kanceláře J&M Cruise jako jistoty bezproblémového zabezpečení plavby. Přílohou přikládáme několik fotografií z plavby.

MSC Preziosa - září 2018

Petr Švamberg, 14.10.2018

Poslední lodí třídy Fantasia, kterou jsem nenavštívil byla MSC Preziosa. Proto jsem za velmi příjemnou cenu vyrazil do Janova na deseti denní plavbu do Maroka a mohl tak porovnat kvalitu donedávna vlajkové lodi společnosti MSC. Při parkování v Janově se nezapře "Italský smysl pro organizaci", ale to už jsem si tak nějak zvykl :). Po celou plavbu panovalo ve Středomoří i Atlantiku příjemné počasí a teploty neklesaly pod 30°C. Jediné co mě na palubě nepatrně zklamalo, byla kvalita bufetové a závodní restaurace. Je trochu znát, že top kvalita se přesunula na třídu Meraviglia a Seaside, ale nic zásadního. Vše jsem si vynahradil v objenávkové restauraci Galaxy na 16té palubě. Překrásný výhled na západ slunce a fantastické menu za pár drobných. VELMI DOPRUČUJI. Ostatní služby a zábava na lodi odpovídají 5ti hvězdičkové kvalitě. Plavbu jsem si užil jako asi žádnou jinou. Asi i proto že jsem měl okolo sebe ty nejbáječnější lidi, co jsem si mohl přát. MSC Preziosa brzy odplouvá do Karibiku, kde je nabídka 14ti denních plaveb za skvělé ceny. Pokud se na ni nedostanu, pak určitě mohu velmi doporučit.

Plavba Karibikem

Jaroslava Kurková, 26.09.2018

Ještě jednou bych chtěla moc poděkovat za služby poskytnuté při cestě po Karibiku společností MSC lodí Seaside. Hlavně rychlé reakci a pomoci při odbavování leteckého spojení Vídeň – Madrid. Plavba na lodi Seaside neměla chybu a kajuta s balkonem teprve ne. Jako vždy bylo vše perfektní. Již se těším, že se opět vydám na nějakou plavbu v příštím roce. Poděkování patří hlavně panu ing. Jakubovi Quaiserovi, který vše zvládá na jedničku. Navštívené destinace byly zajímavé, ale hlavně město Maimi stálo zato. Děkuji Kurková

MSC Meraviglia-Svalbard 2018

Petr Švamberg, 01.08.2018

Především bych chtěl poděkovat delegátům Míše a Jakubovi, kteří se o nás starali ve dne v noci často nad rámec svých povinností. Při plavbě na 78°N jsem čekal nějaké překvapení a bylo víc než dost. Především překrásné počasí v jižním Norsku, kde jsem strávil celé dny v báječném aquaparku. Na Špicberkách zase zábavná cestující, která se mě ptala po týdnu plavby, kde to vlastně jsme. Paní pobavila víc jak celý entertainment team dohromady :). Mnohem méně překvapily ceny Shuttle busů a exkurzí nabízených MSC. Naštěstí ve všech destinacích fungují půjčovny aut, elektroaut a elektrokol, čehož jsem samozřejmě využil a DOPORUČUJI. Výhody jsou: vyjedu a vrátím se kdy chci, jedu a zastavím kde chci, udělám si fotku kde jsem sám bez dalších padesáti lidí a zaplatím polovinu než u MSC. Nemile také překvapilo, že Meraviglia nemá na zádi výtahy pro pasažéry a pokud vám tam MSC přidělí kajutu, nachodíte desítky kilometrů navíc. Vyřešil jsem to používáním služebních výtahů pro posádku. Nakonec se mi MSC pokusila účtovat služby, na které mám (jako držitel černé karty) nárok zdarma. Na recepci jsem vše naštěstí bez problému stornoval. I přes těch pár drobností jsem si tuhle spektakulární plavbu neuvěřitelně užil a už se těším na další ve společnosti báječných lidí Míši a Jakuba. Jako malé velké poděkování pro vás a delegátku Elišku na MSC Preziosa, posílám odkaz na klípek z poslední společné plavby :) https://www.youtube.com/watch?v=oh79ydzujjo

MSC SEASIDE - Západní Karibik s MSC Seaside

Hana Bratschädlová, 29.07.2018

Ráda bych moc poděkovala J&M CRUISE, Ing. Jakub Quaiserovi za zajištění naší letošní plavby v Karibiku. Nebyla to pro nás první plavba, ale poprvé jsme zvolili CZ prodejce, podle doporučení a udělali jsme dobře. Musím velmi pochválit p. Jakuba za obrovskou ochotu, vstřícnost a trpělivost, se kterou jsme se setkali - po celou dobu. Nejednalo se vůbec o "snadný průběh - kup - zaplať - voucher - pluj :-), naopak, měnili jsme termín a trasu (původně byla objednaná ta druhá trasa této lodi), byli problémy s komunikací se zákaznickým centrem v AT - chybně zadané údaje v systému lodní společnosti atd. - vždy mi pomohl, poradil a naši důvěru nezklamal. DÍKY - musím potvrdit, že opravdu jsem nejen já, ale i moji spolucestující vždy měli dojem, že pro tady nejsme pro "CK" jen VS z faktury. Před plavbou nám kromě voucheru zaslal a pokynů pro nalodění, navíc i vlastní informace k plavbě a destinacím, které aktualizovali po letošní delegátské plavbě na MSC SEASIDE. Při nalodění i v průběhu plavby bylo vše naprosto bez jediné komplikace. Plavba byla nádherná, loď úžasná - navíc nám přálo i počasí, takže se vše vydařilo. Určitě rádi doporučíme jak trasu, tak samotnou loď MSC SEASIDE. Zastávky při plavbě krásné a 2 dny na moři - relaxační - také moc prima. DÍKY DÍKY DÍKY Ještě před odplutím jsme u této CK objednali 2 další plavby - věříme, že i ty pro nás budou tak krásným zážitkem, jako letošní. A určitě budu doporučovat díle dalším zájemcům. Ahóóój! Přejeme soustu dalších spokojených mořeplavců a pirátů! Hanka, Vojta, Anička a Sofie

Plavba z Janova po Středozemním moři

Miroslava Krajíčková, 11.07.2018

Dobrý den, opět děkuji za super zájezd. Už jsme s vámi byli na dvou plavbách, můžeme tedy porovnávat. Tento zájezd byl trošku náročnější, bylo 6 velmi podobných měst v 6 dnech, minule jsme měli třeba Olymp, nebo odlišná města jako Istanbul, Izmir. Také cesta do Janova je daleko náročnější než do Benátek, byť je rozdíl 400 km. Překvapilo nás, že velmi často v odpoledních hodinách nebylo v bufetu téměř nic. Ale nebylo vysloveně nic negativního, již nyní se těšíme, že s vámi zase někdy někam pojedeme, jen již budeme jinak zvažovat.

MSC Musica Východní Středomoří

Simona Krejčířová, 27.06.2018

Maximální spokojenost se zájezdem a službami JM Cruise. Perfektní služby a skvělý přístup.

MSC Musica 22 - 29.4.2018

Vladimíra Klačmanová, 04.05.2018

Děkujeme za perfektní práci p. Ing,Jakuba Quaisera s celou přípravou naší plavby včetně podrobného popisu zastávek na lodi a památkách. Opět, již počtvrté, skvělý zážitek a dokonalá péče o nás na palubě. Těšíme se na další plavbu jedině s touto CK.

< 3 4
3 / 9
6 7 >
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Zvýhodněné plavby od MSC Cruises
  • Aktuálně od MSC Cruises
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.