Plavby lodí a zkušenosti klientů - 8

Vložit recenzi

Podělte se s ostatními zákazníky o své zážitky a pomozte tak ostatním v rozhodování. Celkem zde naleznete 132 příspěvků.

< 5 6
8 / 9
8 9 >

Děkujeme...a doporučujeme!

Emma Hrníčková, 23.11.2015

7-18.11. to byla již naše třetí plavba se společností MSC, velká spokojenost jako vždy a nadšení z návštěvy krásných destinací jako zejména Santa Cruz de Tenerife, Madeiry(Funchal) a Málagy. Služeb CK J&M Cruise jsme využili poprvé a po naší zkušenosti nelze jinak než tuto CK jednoznačně doporučit! Ochota a profesionalita, včasné,podrobné a kvalitní informace,zájem o zákazníka nejen před zájezdem ale i po něm…Děkujeme,tleskáme,fandíme a zvedáme jednoznačně palec nahoru! Přejeme CK J&M Cruise hodně dalších spokojených zákazníků,my k nim rozhodně patříme. Pavel Mikša a Emma Hrníčková

Poděkování

Barbora Volfová, 10.11.2015

Absolvovali jsme minulý týden plavbu z Benátek do Istanbulu přes Bari, Katakolon an Izmir na cestě tam a přes Dubrovník na cestě zpět. Plavili jsme se na lodi Poesia, plavba byla klidná, pobyt úžasný, služby skvělé. Jídlo výborné a zábava na lodi bezvadná. Určitě poplujeme opět a služby této CK můžeme pouze doporučit.

Poděkování

Diana Šašinková, 21.10.2015

Plavba v termínu 9.10.-18.10.2015 s MSC Orchestra, okruh Malaga, Cassablanca,Lisabon, Barcelona a Marseille. Moc děkujeme p. Quaiserovi za vstřícnost, ochotu, podané informace, spolehlivost. Plavba včetně přepravy z Vídně proběhla bez jakýchkoliv potíží a za jeho přispění jsme prožili skvělou dovolenou.Jeho přístup je profesionální a lidský, navíc je schopen přidat překvapení ve formě přilepšení :-) Moc děkujeme a doporučujeme !!!!!!

MSC Divina - Středomoří

Petra K., 08.10.2015

Koncem září jsem absolvovala plavbu po Středomoří na lodi Divina. Plavba byla úžasná, vše, včetně letecké dopravy a transfer z letiště na loď,proběhlo bez jakýchkoli problémů. Divina je nádherná loď a tento způsob dovolené je asi jediná možnost, jak poznat za krátkou dobu více měst a zemí, alespoň pro člověka, který nevydrží být týden na jednom místě. Přesto, že je na lodi několik tisíc lidí, vždy se najde bar či jiné klidné místo, kde zrovna nikdo není.Naopak, pokud někdo touží po společnosti a zábavě, na lodi se neustále pořádají nějaké akce např. různé soutěže, výuka tanců, kurzy vaření apod. Určitě pojedu na podobnou plavbu znovu, protože myslím, že až podruhé si to člověk doopravdy užije, když už ví, jak všechno na lodi funguje. Závěrem bych chtěla poděkovat panu Quaiserovi za jeho spolupráci a ochotu po celou dobu od objednávky plavby v lednu až do odjezdu v září, kdy vždy rychle reagoval na všechny maily a dotazy, pomohl vyřídit výměnu kajuty, s předstihem poslal podrobné informace o odjezdu, o výletech atd.

Fantazie s lodí Fantasia

Václav Šmatlák, 08.09.2015

Ve druhé polovině srpna 2015,jsme absolvovali okružní plavbu po západním Středomoří. Skvělá a opravdu luxusní loď s milým personálem,vynikajícím jídlem, dobrou vybaveností i zábavou. Snad jen ceny výletů v jednotlivých destinacích by mohly být nižší. Domníváme se, že by z toho profitovaly obě strany. Nedá se opomenout ještě jedna příjemná skutečnost. CK JM Cruise předvedla pri objednávání zájezdu naprosto profesionální přístup, který znásobil krásné zážitky z cesty. V osobě pana Jakuba Quaisera jsme našli ochotného, erudovaného partnera, který se snažil vždy promptně zodpovědět naše dotazy a realizovat naše požadavky. Protože bychom rádi absolvovali podobnou cestu, už nyní nám ubyla "starost" s výběrem cestovní kanceláře. Opět bychom volili CK JM Cruise, protože osobní zkušenost je tím nejlepším rádcem. S přáním všeho dobrého Václav, Kateřina a Kristina Šmatlákovi

MSC MAGNIFICA

Veronika Linetová, 03.09.2015

Itále-Řecko-Turecko-Chorvatsko.. naprosto úžasná dovolená s kamarádkou. Nelze nic vytknout, krom 5ti KG na váze nahoře.. Jídlo skoro nonstop je za trest:) Voda, čaj, káva také skoro nonstop, do 12ti i džus,takže na lodi nepotřebujete v celku ani korunu.( Litr alkoholu na osobu, doplnění zásob v přístavu:) takže se dá vystačit i se sto eurovým kapesným pokud si sednete v přístavu na vlak či tramvaj a objedete si co chcete sami.. Kupa suvenýrů a naštívených měst za pakatel. Jen se nebát a vyrazit. Těšíme se znovu.

Okružní plavba Benátky - Soči a zpět

PhDr. Petr Pavliňák, 02.09.2015

V minulosti jsme absolvovali celou řadu okružních plaveb. Skutečnost, že plavby zanechávají nezapomenutelné zážitky a precizní služby, hýčkající své klienty na lodi, je téměř samozřejmé. Samozřejmý již není přístup cestovních kanceláří při zajišťování zájezdu. Vím o tom mnohé, neboť první cesty jsme absolvovali s jistou nejmenovanou CK, jejichž přístup byl alarmující - od agresivního jednání až po nejistotu, zda za uhrazené poplatky dostaneme požadované služby. A to byl důvod ke změně. S CK J&M CRUISE jsme absolvovali již třetí plavbu, tentokrát ve dnech 17. - 31. 8. 2015 lodí MSC Opera - Benátky, Bari, Atény, Konstanta, Soči, Istanbul, řecké ostrovy a další místa - k naší naprosté spokojenosti hlavně také díky přístupu, ochotě a profesionálnímu jednání pana Jakuba Quaisera. Cestovní kancelář J&M CRUISE můžu jednoznačně doporučit a bude mi potěšením využívat jejich služeb při dalších plavbách. PhDr. Petr Pavliňák, Ostrava

MSC POESIA

Dušan Janošek, 26.07.2015

Z vlastní velmi dobré zkušenosti můžeme tuto CK jenom doporučit. Plavba jako vždy úžasná a služby na lodi bezkonkurenční. Už se těšíme na příští plavbu "Karibikem" s touto CK.

MSC PREZIOSA 13.-20.6.2015

Alexandra Swiechová, 07.07.2015

Vřele doporučuji služby CK J&M CRUISE a hlavně také přístup a ochotu pana Jakuba Quaisera. Dovolená na lodi byla jedním slovem ÚŽASNÁ. Přesto, že jsme celou dovolenou domlouvali pouze prostřednictvím emailu, bylo vše zorganizováno do posledního detailu! Na lodi si každý najde to svoje! Za obrovskou výhodu této dovolené považuji, že jste každý den v jiném městě a to s širokou nabídkou fakultativních výletů. Co se týče jídla a ubytování spokojenost na 100%. Určitě to nebyla naše poslední dovolená na lodi a už teď se moc těšíme na další spolupráci s CK J&M CRUISE

MSC Poesia

Šárka Talašová, 07.07.2015

Kdo jednou zkusí, musí znovu. Krásná dovolená, rychlá komunikace s CK. Všem vřele doporučujeme. Talašovi,Tesaříkovi

Žaneta Koutná, 18.06.2015

Doporučuji ,spokojenost na 100 procent. p,Koutná

MSC

Zuzana Cvejnová, 08.06.2015

Naši první plavbu s MSC jsme absolvovali před 2 lety. Absolutně nás nadchl luxus a služby, které loď poskytuje v kombinaci se spoustou zastávek na úžasných místech po celém světě. Po našem návratu jsme pro plavby nadchli i naše široké okolí a tento týden se chystáme již na naši 5. plavbu s MSC. :-) Obrovský podíl na naší spokojenosti má CK J&M Cruise. V oblasti cestovního ruchu jsem se nikdy nesetkala s tak perfektním přístupem a neuvěřitelně rychlou komunikací. Nic není problém. Vše je okamžitě vyzjištěno, vyřešeno a vyřízeno vždy k naší maximální spokojenosti. Všechny CK by si z jejich jednání měli vzít příklad. Všem cestovatelům služby J&M Cruise vřele doporučuji!

Plavba s MSC Sinfonia

Leona Harčárová, 13.05.2015

Výborná dovolená,spousta krásných zážitků,spokojenost se všemi službami na lodi.Ale hlavně bych chtěla vyslovit obrovskou pochvalu cestovní kanceláři J&M Cruise.Jsou vstřícní,velmi ochotní,nepříjemné situace řeší promptně.Je na ně 100% spolehnutí.Na plavbu nás vybavili komplet informacemi,které se úplně shodovali s lodními novinami.Pokud se v budoucnu rozhodneme pro další plavbu,určitě oslovíme tuto ck.Děkujeme za poskytnuté služby a doporučujeme,doporučujeme...

MSC Magnifica

Mario Petrík, 12.05.2015

Krasna dovolenka, max. spokojnost, doporučujem mali sme kajutu s oknom , priestranna, 2+1dieta 14r bez problemov,stačí, kto može dop. priplatit balkon,kajutu bez okna nedopor., 2x denne upratane,super, strava výborná, ranajky obed vecere s obsluhou v klude alebo buffet niekedy tlačenica,na vyber množstvo barov so živými kapelami, tancuje sa, cez den Vas naučia latinske tance, divadlo s programom každý večer, disko od 23.00h, vynikajuce long drinky,kto vela pije dop. zakupit baliček alegrissimo, inak 1drink 7,75E, vino cca 25E,baliček na vino nekupovat, výlety sa daju poriešit po vylodeni s miestnymi lacnejšie, pribalit věci na italsky vecer ,white party, 70-80r., galavečer., fitko s panoramatickým vyhladom,radost cvicit. parking 95E Komunikácia s Ing. Jakub Quaiser perfektná, tešime sa na dalšiu plavbu cez společnost J&M Cruise.

Plavba s MSC Armonií 20.4.2015

Helena Veselá, 04.05.2015

Se společností J&M jsme se setkali v květnu 2014,kdy jsme absolvovali Norské fjordy s jinou nejmenovanou CK.Na této plavbě jsme poznali tyto dva mladé lidi plné elánu,jak se krásně chovají a starají o své klienty s neobvyklou vstřícností a ohleduplností.Takové jednání je v dnešní době vzácností, u jiných CK se s ním nesetkáte.My můžeme srovnávat a hodnotit ,protože jsme již pár lodních plaveb absolvovali ,bylo jich dvanáct a s touto plavbou ,od CK J&M Cruise po Středomoří s MSC Armonií, máme již Černou kartu.Opravdu, kdo chce prožít krásnou a nerušenou dovolenou bez problémů,a to s určitostí lodní plavby jsou,ať si vybere a jede s touto cestovkou -nebude nikdy litovat.A ještě navíc si ušetří spoustu nepříjemností a nervů,které pak vyvstanou během lodní plavby.Držíme palce těmto dvěma mladým lidem,aby se jim stále práce dařila, a aby se nenechali nikým odradit,který by jim chtěl jejich práci narušit.Určitě ještě chceme dál cestovat s J&M Cruise a prožít si krásnou nerušenou dovolenou.Moc děkujeme za jejich skvělé služby a krásnou dovolenou.

< 5 6
8 / 9
8 9 >
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Zvýhodněné plavby od MSC Cruises
  • Aktuálně od MSC Cruises
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.