Loď MSC Meraviglia Plavby lodí

MSC MERAVIGLIA

Plavby lodí MSC Meraviglia Plavby lodí MSC Meraviglia Plavby lodí MSC Meraviglia Plavby lodí MSC Meraviglia Plavby lodí MSC Meraviglia Plavby lodí MSC Meraviglia
Hrubá tonáž: 167 600t
Délka/šířka/výška: 315,3/43/72m
Počet palub: 19 (pro hosty 15)
Napětí v kajutě: 110/220V
Max. rychlost: 22,7 uzlů
Počet kajut: 2 240
Počet hostů: 4 500
Členové posádky: 1 530
zobrazit plavbyZobrazit plavby

Zařízení na palubě lodi MSC Meraviglia

Bary - Společenské místnostiBar ve vstupní hale, sky bar, irský bar, hudební bar, kavárna, odpolední občerstvení, společenská místnost pro kuřáky doutníků, sportovní bar, venkovní bar a bar u bazénu, vinný bar, zmrzlinový bar.
RestauraceHlavní restaurace, pizzerie, restaurace pro členy klubu MSC Yacht Club, samoobslužné občerstvení.
Lázně - relax a sportBasketbal, joggingová dráha, lázně MSC Aurea Spa, solárium, sportovní centrum, sauny.
Zábava4D kino, bowling, bezcelní prodejna, cukrárna, dětský areál, diskotéka, diskotéka pro náctileté, letecký simulátor, F1 simulátor MSC Meraviglia, fotoshopy a fotogalerie, internetový koutek, karetní sál, kasino, knihovna, nákupní areál, umělecká pasáž, videohry.
BazényKrytý bazén, komplex hlavního bazénu (včetně vířivé koupele), vodní skluzavka pro náctileté.
Konferenční sályDivadlo (na představení je nutné se předem objednat), obchodní centrum, konferenční sály, společenské místnosti, bary.
Další službyIncentivní zařízení, zdravotní středisko, recepce, fakultativní výlety.

Vnitřní kajuta lodi MSC Meraviglia

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), prostorná šatní skříň, klimatizace, koupelna se sprchou, TV, telefon, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), rozměr vnitřních kajut na lodi MSC Meraviglia 12m2.

Plavby lodí MSC Meraviglia Plavby lodí MSC Meraviglia

Kajuta s výhledem na moře na lodi MSC Meraviglia

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), koupelna se sprchou, prostorná šatní skříň, klimatizace, TV, telefon, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), rozměr kajut s výhledem na moře na lodi MSC Meraviglia od 15m2 do 22m2.

Plavby lodí MSC Meraviglia Plavby lodí MSC Meraviglia

Kajuta s balkónem na lodi MSC Meraviglia

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), klimatizace, TV, telefon, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), prostorná šatní skříň, koupelna se sprchou nebo s vanou, balkón, rozměr kajut s balkónem na lodi MSC Meraviglia do 12m2 do 22m2.

Plavby lodí MSC Meraviglia Plavby lodí MSC Meraviglia

Apartmá na lodi MSC Meraviglia

Vybavení: Prostorná šatní skříň, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), koupelna se sprchou, TV, telefon, minibar, klimatizace, trezor, internetové připojení (za poplatek), balkón, soukromá vířivka, rozměr apartmá na lodi MSC Meraviglia od 27m2 do 39m2, na obrázku Aparmá Suite.

Plavby lodí MSC Meraviglia Plavby lodí MSC Meraviglia

MSC Yacht Club na lodi MSC Meraviglia

Vybavení: Koupelna s vanou, prostorná šatní skříň, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), minibar, trezor, klimatizace, TV, telefon, kávový presovač, internetové připojení (za poplatek), balkón, rozměr MSC Yacht Club na lodi MSC Meraviglia od 16m2 do 28m2, na obrázku MSC Yacht Club Aparmá Deluxe.

Plavby lodí MSC Meraviglia Plavby lodí MSC Meraviglia

MSC Yach Club Královské apartmá na lodi MSC Meraviglia

Vybavení: Koupelna se sprchou a vanou, TV, telefon, minibar, trezor, kávový presovač, dvě samostatná lůžka, klimatizace, prostorná šatní skříň, internetové připojení (za poplatek), balkón, vířivka, rozměr královského aprtmá na lodi MSC Meraviglia 56m2.

Plavby lodí MSC Meraviglia Plavby lodí MSC Meraviglia
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Zvýhodněné plavby od MSC Cruises
  • Aktuálně od MSC Cruises
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.