Loď MSC Seaside Plavby lodí

MSC SEASIDE

Plavby lodí MSC Seaside Plavby lodí MSC Seaside Plavby lodí MSC Seaside Plavby lodí MSC Seaside Plavby lodí MSC Seaside Plavby lodí MSC Seaside
Hrubá tonáž: 160 000t
Délka/šířka/výška: 323/41/72m
Počet palub: 18
Napětí v kajutě: 110/220V
Max. rychlost: 22 uzlů
Počet kajut: 2 067
Počet hostů: 5 179
Členové posádky: 1 414
zobrazit plavbyZobrazit plavby

Zařízení na palubě lodi MSC Seaside

Bary - Společenské místnostiChampagner-Bar, kavárna, zmrzlinový a palačinkový bar, hudební bar, sportovní bar, bar ve vstupní hale, odpolední občerstvení, společenská místnost pro kuřáky doutníků, venkovní bar a bar u bazénu, vinný bar.
RestauraceMSC Seaside hlavní restaurace, italská restaurace, pizzerie, restaurace pro členy klubu MSC Yacht Club, sushi restaurace, samoobslužné občerstvení.
Lázně - relax a sportBasketbal, sportovní centrum, lázně MSC Aurea Spa, joggingová dráha, sluneční terasa, tenis.
ZábavaBowling, bezcelní prodejna, cukrárna, dětský areál, diskotéka, diskotéka pro náctileté, 4D kino, F1 simulátor MSC Seaside, fotoshopy a fotogalerie, internetový koutek, karetní sál, kasino, knihovna, nákupní areál, umělecká pasáž, videohry.
BazényKrytý bazén, komplex hlavního bazénu (včetně vířivé koupele), akvapakr, vodní skluzavka pro náctileté, zenový areál MSC Seaside.
Konferenční sályDivadlo, obchodní centrum, konferenční sály, společenské místnosti, bary.
Další službyIncentivní zařízení, zdravotní středisko, recepce, fakultativní výlety.

Vnitřní kajuta lodi MSC Seaside

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), prostorná šatní skříň, klimatizace, koupelna se sprchou, TV, telefon, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), rozměr vnitřních kajut na lodi MSC Seaside od 12m2.

Plavby lodí MSC Seaside Plavby lodí MSC Seaside

Kajuta s výhledem na moře na lodi MSC Seaside

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), koupelna se sprchou, prostorná šatní skříň, klimatizace, TV, telefon, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), rozměr kajut s výhledem na moře na lodi MSC Seaside od 16m2.

Plavby lodí MSC Seaside Plavby lodí MSC Seaside

Kajuta s balkónem na lodi MSC Seaside

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), klimatizace, TV, telefon, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), prostorná šatní skříň, koupelna se sprchou nebo s vanou, balkón, rozměr kajut s balkónem na lodi MSC Seaside od 14m2.

Plavby lodí MSC Seaside Plavby lodí MSC Seaside

Apartmá na lodi MSC Seaside

Vybavení: Prostorná šatní skříň, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), koupelna se sprchou, TV, telefon, minibar, klimatizace, trezor, internetové připojení (za poplatek), balkón, soukromá vířivka, rozměr apartmá na lodi MSC Seaside od 28m2 do 33m2, na obrázku Aparmá Suite.

Plavby lodí MSC Seaside Plavby lodí MSC Seaside

MSC Yacht Club na lodi MSC Seaside

Vybavení: Koupelna s vanou, prostorná šatní skříň, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), minibar, trezor, klimatizace, TV, telefon, kávový presovač, internetové připojení (za poplatek), balkón, rozměr MSC Yacht Club na lodi MSC Seaside od 21m2, na obrázku MSC Yacht Club Aparmá Deluxe.

Plavby lodí MSC Seaside Plavby lodí MSC Seaside

MSC Yach Club Královské apartmá na lodi MSC Seaside

Vybavení: Koupelna se sprchou a vanou, TV, telefon, minibar, trezor, kávový presovač, dvě samostatná lůžka, klimatizace, prostorná šatní skříň, internetové připojení (za poplatek), balkón, vířivka, rozměr královského aprtmá na lodi MSC Seaside 57m2 a balkón 12m2.

Plavby lodí MSC Seaside Plavby lodí MSC Seaside
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Zvýhodněné plavby od MSC Cruises
  • Aktuálně od MSC Cruises
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.