Loď MSC Seaview Plavby lodí

MSC SEAVIEW

Plavby lodí MSC Seaview Plavby lodí MSC Seaview Plavby lodí MSC Seaview Plavby lodí MSC Seaview Plavby lodí MSC Seaview Plavby lodí MSC Seaview
Hrubá tonáž: 160 000t
Délka/šířka/výška: 323/41/72m
Počet palub: 18
Napětí v kajutě: 110/220V
Max. rychlost: 21,8 uzlů
Počet kajut: 2 067
Počet hostů: 5 179
Členové posádky: 1 413
zobrazit plavbyZobrazit plavby

Zařízení na palubě lodi MSC Seaview

Bary - Společenské místnostiBar s koktejly a aperitivy, Champagner-Bar, cukrárna, kavárna, zmrzlinový a palačinkový bar, venkovní bar a bar u bazénu, hudební bar, sportovní bar, bar ve vstupní hale, společenská místnost pro kuřáky doutníků.
RestauraceMSC Seaview hlavní restaurace, restaurace pro členy klubu MSC Yacht Club, pizzerie, restaurace s mořskými plody, steakhouse, sushi restaurace, samoobslužné občerstvení, japonská restaurace.
Lázně - relax a sportSportovní centrum, lázně MSC Aurea Spa, joggingová dráha, sluneční terasa.
Zábava5D kino, knihovna, bowling, komedi klub, diskotéka, bezcelní prodejna, F1 simulátor, internetový koutek, galerie umění, kasino, dětský klub, venkovní diskotéka, panoramatická promenáda, promenáda s výhledem na moře, lanová dráha, nákupní centrum, videoherna, diskotéka pro náctileté.
BazényAkvapark, sluneční terasa, komplex hlavního bazénu (včetně vířivé koupele), krytý bazén, tobogán na lodi MSC Seaview.
Konferenční sályDivadlo, konferenční sály, společenské místnosti, bary.
Další službyIncentivní zařízení, zdravotní středisko, recepce, fakultativní výlety.

Vnitřní kajuta lodi MSC Seaview

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), klimatizace, prostorná šatní skříň, TV, telefon, minibar, koupelna se sprchou, trezor, internetové připojení (za poplatek), rozměr vnitřních kajut na lodi MSC Seaview od 14m2 do 22m2.

Plavby lodí MSC Seaview Plavby lodí MSC Seaview

Kajuta s výhledem na moře na lodi MSC Seaview

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), koupelna se sprchou, prostorná šatní skříň, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), klimatizace, TV, telefon, rozměr kajut s výhledem na moře na lodi MSC Seaview od 12m2 do 22m2.

Plavby lodí MSC Seaview Plavby lodí MSC Seaview

Kajuta s balkónem na lodi MSC Seaview

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), klimatizace, TV, internetové připojení (za poplatek), telefon, minibar, trezor, prostorná šatní skříň, koupelna se sprchou nebo s vanou, balkón, rozměr kajut s balkónem na lodi MSC Seaview od 17m2 do 42m2.

Plavby lodí MSC Seaview Plavby lodí MSC Seaview

Apartmá na lodi MSC Seaview

Vybavení: Prostorná šatní skříň, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), koupelna se sprchou, TV, telefon, klimatizace, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), balkón, možnost soukromé vířivky, rozměr apartmá na lodi MSC Seaview od 21m2 do 47m2, na obrázku Aparmá Suite.

Plavby lodí MSC Seaview Plavby lodí MSC Seaview

MSC Yacht Club na lodi MSC Seaview

Vybavení: Koupelna s vanou, prostorná šatní skříň, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), minibar, trezor, klimatizace, TV, telefon, kávový presovač, internetové připojení (za poplatek), balkón, rozměr MSC Yacht Club na lodi MSC Seaview od 21m2 do 53m2, na obrázku MSC Yacht Club Aparmá Deluxe.

Plavby lodí MSC Seaview Plavby lodí MSC Seaview

MSC Yach Club Královské apartmá na lodi MSC Seaview

Vybavení: Koupelna se sprchou a vanou, trezor, kávový presovač, TV, telefon, minibar, dvě samostatná lůžka, klimatizace, prostorná šatní skříň, internetové připojení (za poplatek), balkón, vířivka, rozměr královského aprtmá na lodi MSC Seaview 62m2 a balkón 33m2.

Plavby lodí MSC Seaview Plavby lodí MSC Seaview
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Zvýhodněné plavby od MSC Cruises
  • Aktuálně od MSC Cruises
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.