Loď MSC Virtuosa Plavby lodí

MSC VIRTUOSA

Plavby lodí MSC Virtuosa Plavby lodí MSC Virtuosa Plavby lodí MSC Virtuosa Plavby lodí MSC Virtuosa Plavby lodí MSC Virtuosa Plavby lodí MSC Virtuosa
Hrubá tonáž: 177 100t
Délka/šířka: 331/43m
Počet palub: 19
Napětí v kajutě: 110/220V
Max. rychlost: 23 uzlů
Počet hostů: 6 300
Členové posádky: 1 700
zobrazit plavbyZobrazit plavby

Zařízení na palubě lodi MSC Virtuosa

Bary - Společenské místnostiNákupní galerie, bar s koktejly a aperitivy, kavárna, cukrárna, zmrzlinový a palačinkový bar, hudební bar, venkovní bar a bar u bazénu, sportovní bar, společenská místnost pro kuřáky doutníků.
RestauraceMSC Virtuosa Hlavní restaurace, restaurace pro členy klubu MSC Yacht Club, samoobslužé občerstvení, speciální restaurace.
Lázně - relax a sportSportovní centrum, joggingová dráha, lázně MSC Aurea Spa, sluneční terasa.
ZábavaCirque du Soleil, bezcelní prodejna, F1 simulátor, 4D kino, knihovna, bowling, diskotéka, internetový koutek, galerie umění, kasino, dětský klub, venkovní diskotéka, panoramatická promenáda, promenáda s výhledem na moře, nákupní centrum, videoherna, diskotéka pro náctileté.
BazényPolar Akvapark, sluneční terasa, komplex hlavního bazénu (včetně vířivé koupele), krytý bazén, tobogány na lodi MSC Virtuosa.
Konferenční sályDivadlo, společenské místnosti, konferenční sály, bary.
Další službyIncentivní zařízení, zdravotní středisko, recepce, fakultativní výlety.

Vnitřní kajuta lodi MSC Virtuosa

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), prostorná šatní skříň, klimatizace, telefon, minibar, TV, koupelna se sprchou, trezor, internetové připojení (za poplatek), rozměr vnitřních kajut na lodi MSC Virtuosa od 16m2 do 22m2.

Plavby lodí MSC Virtuosa Plavby lodí MSC Virtuosa

Kajuta s výhledem na moře na lodi MSC Virtuosa

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), prostorná šatní skříň, trezor, minibar, koupelna se sprchou, internetové připojení (za poplatek), klimatizace, TV, telefon, rozměr kajut s výhledem na moře na lodi MSC Virtuosa od 15m2 do 18m2.

Plavby lodí MSC Virtuosa Plavby lodí MSC Virtuosa

Kajuta s balkónem na lodi MSC Virtuosa

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), klimatizace, telefon, minibar, trezor, TV, internetové připojení (za poplatek), prostorná šatní skříň, koupelna se sprchou nebo s vanou, balkón, rozměr kajut s balkónem na lodi MSC Virtuosa od 19 m2 do 22m2.

Plavby lodí MSC Virtuosa Plavby lodí MSC Virtuosa

Apartmá na lodi MSC Virtuosa

Vybavení: Prostorná šatní skříň, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), koupelna se sprchou, klimatizace, TV, telefon, trezor, internetové připojení (za poplatek), balkón, možnost soukromé vířivky, rozměr apartmá na lodi MSC Virtuosa od 27m2 do 59m2, na obrázku Aparmá mezonet.

Plavby lodí MSC Virtuosa Plavby lodí MSC Virtuosa

MSC Yacht Club na lodi MSC Virtuosa

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), koupelna s vanou, prostorná šatní skříň, trezor, klimatizace, TV, minibar, telefon, kávový presovač, internetové připojení (za poplatek), balkón, rozměr MSC Yacht Club na lodi MSC Virtuosa od 16m2 do 28m2, na obrázku MSC Yacht Club Aparmá Deluxe.

Plavby lodí MSC Virtuosa Plavby lodí MSC Virtuosa

MSC Yach Club Královské apartmá na lodi MSC Virtuosa

Vybavení: Koupelna se sprchou a vanou, kávový presovač, TV, dvě samostatná lůžka, trezor, telefon, minibar, prostorná šatní skříň, internetové připojení (za poplatek), balkón, vířivka, rozměr královského aprtmá na lodi MSC Virtuosa 57m2 a balkón 70m2.

Plavby lodí MSC Virtuosa Plavby lodí MSC Virtuosa
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Zvýhodněné plavby od MSC Cruises
  • Aktuálně od MSC Cruises
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.