Loď MSC Preziosa Plavby lodí

MSC PREZIOSA

Plavby lodí MSC Preziosa Plavby lodí MSC Preziosa Plavby lodí MSC Preziosa Plavby lodí MSC Preziosa Plavby lodí MSC Preziosa Plavby lodí MSC Preziosa
Hrubá tonáž: 139 072t
Délka/šířka/výška: 333/38/67m
Počet palub: 18 (pro hosty 14)
Napětí v kajutě: 110/220V
Max. rychlost: 24,21 uzlů
Počet kajut: 1 751
Počet hostů: 3 502
Členové posádky: 1 388
zobrazit plavbyZobrazit plavby

Zařízení na palubě lodi MSC Preziosa

Bary - Společenské místnostiBar ve vstupní hale, džezový bar, hudební bar, kavárna, odpolední občerstvení, společenská místnost pro kuřáky doutníků, sportovní bar, venkovní bar a bar u bazénu, vinný bar, zmrzlinový bar.
RestauraceHlavní restaurace, pizzerie, restaurace pro členy klubu MSC Yacht Club, restaurace Tex Mex, samoobslužné občerstvení..
Lázně - relax a sportBasketbal, hra shuffleboard, joggingová dráha, lázně MSC Aurea Spa, solárium, sportovní centrum, tenis.
Zábava4D kino, bowling, bezcelní prodejna, cukrárna, dětský areál, diskotéka, diskotéka pro náctileté, F1 simulátor MSC Preziosa, fotoshopy a fotogalerie, internetový koutek, karetní sál, kasino, knihovna, nákupní areál, prodejna plaveckých potřeb, umělecká pasáž, videohry.
BazényKrytý bazén, komplex hlavního bazénu (včetně vířivé koupele), vodní skluzavka pro náctileté, zenový areál MSC Preziosa.
Konferenční sályDivadlo, obchodní centrum, konferenční sály, společenské místnosti, bary.
Další službyIncentivní zařízení, zdravotní středisko, recepce, fakultativní výlety.

Vnitřní kajuta lodi MSC Preziosa

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), klimatizace, prostorná šatní skříň, koupelna se sprchou, TV, telefon, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), rozměr vnitřních kajut na lodi MSC Preziosa od 13m2 do 16m2.

Plavby lodí MSC Preziosa Plavby lodí MSC Preziosa

Kajuta s výhledem na moře na lodi MSC Preziosa

Vybavení: Koupelna se sprchou, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), prostorná šatní skříň, klimatizace, TV, telefon, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), rozměr kajut s výhledem na moře na lodi MSC Preziosa od 12m2 do 20m2.

Plavby lodí MSC Preziosa Plavby lodí MSC Preziosa

Kajuta s balkónem na lodi MSC Preziosa

Vybavení: TV, telefon, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), klimatizace, prostorná šatní skříň, koupelna se sprchou nebo s vanou, rozměr kajut s balkónem na lodi MSC Preziosa od 17m2 do 26m2.

Plavby lodí MSC Preziosa Plavby lodí MSC Preziosa

Apartmá na lodi MSC Preziosa

Vybavení: Prostorná šatní skříň, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), koupelna s vanou, TV, telefon, minibar, klimatizace, trezor, internetové připojení (za poplatek), panoramatické okno nebo balkón, rozměr apartmá na lodi MSC Preziosa od 21m2 do 47m2, na obrázku Aparmá Suite.

Plavby lodí MSC Preziosa Plavby lodí MSC Preziosa

MSC Yacht Club na lodi MSC Preziosa

Vybavení: Koupelna s vanou, prostorná šatní skříň, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), minibar, trezor, klimatizace, TV, telefon, internetové připojení (za poplatek), balkón, rozměr MSC Yacht Club na lodi MSC Preziosa od 26m2 do 53m2, na obrázku MSC Yacht Club Aparmá Deluxe.

Plavby lodí MSC Preziosa Plavby lodí MSC Preziosa

Kajuta pro hendikepované na lodi MSC Preziosa

Vybavení: Koupelna se sprchou, TV, telefon, minibar, trezor, dvě samostatná lůžka, klimatizace, prostorná šatní skříň, internetové připojení (za poplatek), rozměr kajut pro hendikepované na lodi MSC Preziosa od 24m2 do 42m2, na obrázku vnitřní kajuta pro hendikepované.

Plavby lodí MSC Preziosa Plavby lodí MSC Preziosa
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Zvýhodněné plavby od MSC Cruises
  • Aktuálně od MSC Cruises
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.