Loď MSC Magnifica Plavby lodí

MSC MAGNIFICA

Plavby lodí MSC Magnifica Plavby lodí MSC Magnifica Plavby lodí MSC Magnifica Plavby lodí MSC Magnifica Plavby lodí MSC Magnifica Plavby lodí MSC Magnifica
Hrubá tonáž: 95 128t
Délka/šířka/výška: 294/32/60m
Počet palub: 16 (pro hosty 13)
Napětí v kajutě: 110/220V
Max. rychlost: 22,9 uzlů
Počet kajut: 1 259
Počet hostů: 3 223
Členové posádky: 1 038
zobrazit plavbyZobrazit plavby

Zařízení na palubě lodi MSC Magnifica

Bary - Společenské místnostiHudební bar, bar ve vstupní hale, odpolední občerstvení, kavárna MSC Magnifica, sportovní bar, venkovní bar a bar u bazénu, zmrzlinový bar, společenská místnost pro kuřáky doutníků.
RestauraceOrientální restaurace, samoobslužné občerstvení, hlavní restaurace, pizzerie.
Lázně - relax a sportLázně MSC Aurea Spa, solárium, hra shuffleboard, sportovní centrum lodi MSC Magnifica, tenis, basketbal, joggingová dráha.
ZábavaKaretní sál, kasino, dětský areál, bowling, bezcelní prodejna, diskotéka, 4D kino, fotoshopy a fotogalerie, internetový koutek, knihovna, umělecká pasáž, videohry, nákupní areál, pokerová herna.
BazényKomplex hlavního bazénu (včetně vířivé koupele), krytý bezén.
Konferenční sályKonferenční sály, obchodní centrum, bary, společenské místnosti, divadlo MSC Magnifica.
Další službyFakultativní výlety, zdravotní středisko, recepce, incentivní zařízení.

Vnitřní kajuta lodi MSC Magnifica

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), klimatizace, prostorná šatní skříň, koupelna se sprchou, TV, telefon, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), rozměr vnitřních kajut na lodi MSC Magnifica 13m2.

Plavby lodí MSC Magnifica Plavby lodí MSC Magnifica

Kajuta s výhledem na moře na lodi MSC Magnifica

Vybavení: Prostorná šatní skříň, koupelna se sprchou, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), internetové připojení (za poplatek), minibar, klimatizace, trezor, TV, telefon, rozměr kajut s výhledem na moře na lodi MSC Magnifica 16m2.

Plavby lodí MSC Magnifica Plavby lodí MSC Magnifica

Kajuta s balkónem na lodi MSC Magnifica

Vybavení: Telefon, klimatizace, TV, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), prostorná šatní skříň, koupelna se sprchou nebo s vanou, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), rozměr kajut s balkónem na lodi MSC Magnifica od 17m2 do 23m2.

Plavby lodí MSC Magnifica Plavby lodí MSC Magnifica

Apartmá na lodi MSC Magnifica

Vybavení: Koupelna s vanou, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), klimatizace, prostorná šatní skříň, TV, telefon, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), balkón, rozměr apartmá Deluxe na lodi MSC Magnifica 31m2.

Plavby lodí MSC Magnifica Plavby lodí MSC Magnifica

Kajuta pro hendikepované na lodi MSC Magnifica

Vybavení: Prostorná šatní skříň, dvě samostatná lůžka, klimatizace, TV, telefon, minibar, trezor, koupelna se sprchou, internetové připojení (za poplatek), rozměr kajut pro hendikepované na lodi MSC Magnifica od 17m2 do 39m2, na obrázku vnitřní kajuta pro hendikepované na lodi MSC Magnifica.

Plavby lodí MSC Magnifica Plavby lodí MSC Magnifica
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Zvýhodněné plavby od MSC Cruises
  • Aktuálně od MSC Cruises
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.