Loď MSC Poesia Plavby lodí

MSC POESIA

Plavby lodí MSC Poesia Plavby lodí MSC Poesia Plavby lodí MSC Poesia Plavby lodí MSC Poesia Plavby lodí MSC Poesia Plavby lodí MSC Poesia
Hrubá tonáž: 92 627t
Délka/šířka/výška: 294/32/60m
Počet palub: 16 (pro hosty 13)
Napětí v kajutě: 110/220V
Max. rychlost: 23 uzlů
Počet kajut: 1 275
Počet hostů: 3 223
Členové posádky: 1 038
zobrazit plavbyZobrazit plavby

Zařízení na palubě lodi MSC Poesia

Bary - Společenské místnostiOdpolední občerstvení, hudební bar, bar ve vstupní hale, společenská místnost pro kuřáky doutníků, kavárna, zmrzlinový bar, venkovní bar a bar u bazénu, vinný bar.
RestauraceJaponská restaurace MSC Poesia, hlavní restaurace, samoobslužné občerstvení, pizzerie.
Lázně - relax a sportSportovní centrum, tenis, hra shuffleboard, joggingová dráha, lázně MSC Aurea Spa, basketbal, minigolf, solárium MSC Poesia.
ZábavaFotoshopy a fotogalerie, dětský areál, bezcelní prodejna, diskotéka, internetový koutek, kasino, karetní sál, pokerová herna, knihovna, nákupní areál, videohry, umělecká pasáž.
BazényVodní skluzavka pro náctileté, komplex hlavního bazénu (včetně vířivé koupele), zenový areál, krytý bazén.Komplex hlavního bazénu (včetně 4x vířivá koupel).
Konferenční sálySpolečenské místnosti, bary, divadlo, obchodní centrum, konferenční sály.
Další službyMSC Poesia recepce, zdravotní středisko, incentivní zařízení, fakultativní výlety.

Vnitřní kajuta lodi MSC Poesia

Vybavení: Koupelna se sprchou, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), trezor, internetové připojení (za poplatek), klimatizace, TV, telefon, minibar, rozměr vnitřních kajut na lodi MSC Poesia 13m2.

Plavby lodí MSC Poesia Plavby lodí MSC Poesia

Kajuta s výhledem na moře na lodi MSC Poesia

Vybavení: Koupelna se sprchou, TV, telefon, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), klimatizace, prostorná šatní skříň, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), rozměr kajut s výhledem na moře na lodi MSC Poesia od 17m2 do 20m2.Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), koupelna se sprchou, klimatizace, TV, telefon, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), rozměr kajut s výhledem na moře na lodi MSC Poesia 16m2.

Plavby lodí MSC Poesia Plavby lodí MSC Poesia

Kajuta s balkónem na lodi MSC Poesia

Vybavení: TV, klimatizace, trezor, minibar, telefon, internetové připojení (za poplatek), manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), koupelna se sprchou, rozměr kajut s balkónem na lodi MSC Poesia od 17 do 23m2.

Plavby lodí MSC Poesia Plavby lodí MSC Poesia

Apartmá na lodi MSC Poesia

Vybavení: Prostorná šatní skříň, koupelna s vanou, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), klimatizace, TV, telefon, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), balkón, rozměr apartmá na lodi MSC Poesia 31m2.

Plavby lodí MSC Poesia Plavby lodí MSC Poesia

Kajuta pro hendikepované na lodi MSC Poesia

Vybavení: Dvě samostatná lůžka, koupelna se sprchou, TV, telefon, klimatizace, minibar, internetové připojení (za poplatek), trezor, rozměr kajut pro hendikepované na lodi MSC Poesia od 20m2 do 39m2, na obrázku vnitřní kajuta pro hendikepované na lodi MSC Poesia.

Plavby lodí MSC Poesia Plavby lodí MSC Poesia
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Zvýhodněné plavby od MSC Cruises
  • Aktuálně od MSC Cruises
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.