Loď MSC Musica Plavby lodí

MSC MUSICA

Plavby lodí MSC Musica Plavby lodí MSC Musica Plavby lodí MSC Musica Plavby lodí MSC Musica Plavby lodí MSC Musica Plavby lodí MSC Musica
Hrubá tonáž: 92 409t
Délka/šířka/výška: 294/32/60m
Počet palub: 16 (pro hosty 13)
Napětí v kajutě: 110/220V
Max. rychlost: 22 uzlů
Počet kajut: 1 275
Počet hostů: 3 223
Členové posádky: 1 014
zobrazit plavbyZobrazit plavby

Zařízení na palubě lodi MSC Musica

Bary - Společenské místnostiKavárna, odpolední občerstvení, bar ve vstupní hale, hudební bar, společenská místnost pro kuřáky doutníků, bar u bazénu, venkovní bar, vinný a zmrzlinová bar.
RestauracePizzerie, hlavní restaurace, samoobslužné občerstvení na lodi MSC Musica, japonská restaurace.
Lázně - relax a sportGolfový trénink, basketbal, hra shuffleboard, lázně MSC Aurea Spa, joggingová dráha, minigolf, sportovní centrum MSC Musica, tenis, solárium.
ZábavaBezcelní prodejna, diskotéka, dětský areál, fotoshopy a fotogalerie, karetní sál, kasino, knihovna, nákupní areál, umělecká pasáž lodi MSC Musica, videohry, internetový koutek.
BazényKomplex hlavního bazénu (včetně 4x vířivá koupel) lodi MSC Musica.
Konferenční sályKonferenční sály, divadlo, obchodní centrum, bary, společenské místnosti.
Další službyZdravotní středisko, incentivní zařízení, fakultativní výlety, recepce.

Vnitřní kajuta lodi MSC Musica

Vybavení: Koupelna se sprchou, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), klimatizace, TV, telefon, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), rozměr vnitřních kajut lodi MSC Musica 13m2.

Plavby lodí MSC Musica Plavby lodí MSC Musica

Kajuta s výhledem na moře na lodi MSC Musica

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), koupelna se sprchou, klimatizace, internetové připojení (za poplatek), telefon, TV, minibar, trezor, rozměr kajut s výhledem na moři na lodi MSC Musica 16m2.

Plavby lodí MSC Musica Plavby lodí MSC Musica

Kajuta s balkónem na lodi MSC Musica

Vybavení: Klimatizace, telefon, TV, minibar, trezor, Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), koupelna se sprchou, internetové připojení (za poplatek), rozměr kajut s balkónem lodi MSC Musica od 17m2 do 23m2.

Plavby lodí MSC Musica Plavby lodí MSC Musica

Apartmá na lodi MSC Musica

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), prostorná šatní skříň, koupelna s vanou, TV, telefon, klimatizace, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), balkón, rozměr apartmá na lodi MSC Musica 31m2.

Plavby lodí MSC Musica Plavby lodí MSC Musica

Kajuta pro hendikepované na lodi MSC Musica

Vybavení: Koupelna se sprchou, TV, telefon, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), dvě samostatná lůžka, klimatizace, rozměr kajut pro hendikepované na lodi MSC Musica od 17m2 do 39m2, na obrázku vnitřní kajuta pro hendikepované lodi MSC Musica.

Plavby lodí MSC Musica Plavby lodí MSC Musica
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Zvýhodněné plavby od MSC Cruises
  • Aktuálně od MSC Cruises
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.