Loď MSC Armonia Plavby lodí

MSC ARMONIA

Plavby lodí MSC Armonia Plavby lodí MSC Armonia Plavby lodí MSC Armonia Plavby lodí MSC Armonia Plavby lodí MSC Armonia Plavby lodí MSC Armonia
Hrubá tonáž: 58 625t
Délka/šířka/výška: 251/29/54m
Počet palub: 13 (pro hosty 9)
Napětí v kajutě: 110/220V
Max. rychlost: 21,7 uzlů
Počet kajut: 777
Počet hostů: 2 199
Členové posádky: 765
zobrazit plavbyZobrazit plavby

Zařízení na palubě lodi MSC Armonia

Bary - Společenské místnostiAnglická hospůdka lodi MSC Armonia, bar ve vstupní hale, venkovní bar a bar u bazénu, zmrzlinový bar, hudební bar, kavárna, společenská místnost pro kuřáky dotníků.
RestauraceHlavní restaurace, pizzerie, samoobslužné občerstvení.
Lázně - relax a sportBasketbal, tenis, joggingová dráha, hra shuffleboard, minigolf, solárium, sportovní centrum, lázně MSC Aurea Spa.
ZábavaKaretní sál, kasino, knihovna, nákupní areál MSC Armonia, videohry, bezcelní prodejna, dětský areál, diskotéka, diskotéka pro náctileté, fotoshopy a fotogalerie, internetový koutek lodi MSC Armonia.
BazényKomplex hlavního bazénu (včetně 2x vířivé koupele).
Konferenční sályDivadlo, obchodní centrum, konferenčn sály, bary, společenské místnosti lodi MSC Armonia.
Další službyIncentivní zařízení, recepce, zdravotní středisko, fakultativní výlety.

Vnitřní kajuta lodi MSC Armonia

Vybavení: Klimatizace, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), koupelna se sprchou, TV, telefon, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), rozměr vnitřních kajut na lodi MSC Armonia 13m2.

Plavby lodí MSC Armonia Plavby lodí MSC Armonia

Kajuta s výhledem na moře na lodi MSC Armonia

Vybavení: Koupelna se sprchou, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), TV, telefon, minibar, trezor, klimatizace, rozměr kajut s výhledem na moře na lodi MSC Armonia 13m2.

Plavby lodí MSC Armonia Plavby lodí MSC Armonia

Kajuta s balkónem na lodi MSC Armonia

Vybavení: Koupelna se sprchou, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), klimatizace, TV, telefon, minibar, trezor, připojení (za poplatek), rozměr kajut s balkónem na lodi MSC Armonia od 13m2 do 22m2.

Plavby lodí MSC Armonia Plavby lodí MSC Armonia

Apartmá na lodi MSC Armonia

Vybavení: Prostorná šatní skříň, koupelna s vanou, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), klimatizace, TV, telefon, internetové připojení (za poplatek), minibar, trezor, rozměr apartmá s balkónem lodi MSC Armonia 27m2.

Plavby lodí MSC Armonia Plavby lodí MSC Armonia

Kajuta pro hendikepované na lodi MSC Armonia

Vybavení: Dvě samostatná lůžka, klimatizace, koupelna se sprchou, TV, telefon, minibar, trezor, rozměr vnitřních kajut pro hendikepované na lodi MSC Armonia 21m2.

Plavby lodí MSC Armonia Plavby lodí MSC Armonia
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Zvýhodněné plavby od MSC Cruises
  • Aktuálně od MSC Cruises
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.