Loď MSC Bellissima Plavby lodí - 00

MSC BELLISSIMA

Plavby lodí MSC Bellissima Plavby lodí MSC Bellissima Plavby lodí MSC Bellissima Plavby lodí MSC Bellissima Plavby lodí MSC Bellissima Plavby lodí MSC Bellissima
Hrubá tonáž: 171 600t
Délka/šířka: 315/43m
Počet palub: 19
Napětí v kajutě: 110/220V
Max. rychlost: 22,7 uzlů
Počet hostů: 5 714
Členové posádky: 1 200
zobrazit plavbyZobrazit plavby

Zařízení na palubě lodi MSC Bellissima

Bary - Společenské místnostiBar s koktejly a aperitivy, cukrárna, kavárna, zmrzlinový a palačinkový bar, hudební bar, venkovní bar a bar u bazénu, sportovní bar, společenská místnost pro kuřáky doutníků.
RestauraceMSC Bellissima hlavní restaurace, restaurace pro členy klubu MSC Yacht Club, speciální restaurace, samoobslužé občerstvení.
Lázně - relax a sportSportovní centrum, lázně MSC Aurea Spa, joggingová dráha, sluneční terasa.
ZábavaCirque du Soleil, 4D kino, knihovna, bowling, diskotéka, bezcelní prodejna, F1 simulátor, internetový koutek, galerie umění, kasino, dětský klub, venkovní diskotéka, panoramatická promenáda, promenáda s výhledem na moře, nákupní centrum, videoherna, diskotéka pro náctileté.
BazényPolar Akvapark, sluneční terasa, komplex hlavního bazénu (včetně vířivé koupele), krytý bazén, tobogány na lodi MSC Bellissima.
Konferenční sályDivadlo, konferenční sály, společenské místnosti, bary.
Další službyIncentivní zařízení, zdravotní středisko, recepce, fakultativní výlety.

Vnitřní kajuta lodi MSC Bellissima

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), telefon, minibar, klimatizace, prostorná šatní skříň, TV, koupelna se sprchou, trezor, internetové připojení (za poplatek), rozměr vnitřních kajut na lodi MSC Bellissima 16m2.

Plavby lodí MSC Bellissima Plavby lodí MSC Bellissima

Kajuta s výhledem na moře na lodi MSC Bellissima

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), koupelna se sprchou, prostorná šatní skříň, trezor, minibar, internetové připojení (za poplatek), klimatizace, TV, telefon, rozměr kajut s výhledem na moře na lodi MSC Bellissima od 15m2 do 18m2.

Plavby lodí MSC Bellissima Plavby lodí MSC Bellissima

Kajuta s balkónem na lodi MSC Bellissima

Vybavení: Manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), telefon, minibar, trezor, klimatizace, TV, internetové připojení (za poplatek), prostorná šatní skříň, koupelna se sprchou nebo s vanou, balkón, rozměr kajut s balkónem na lodi MSC Bellissima 19 m2.

Plavby lodí MSC Bellissima Plavby lodí MSC Bellissima

Apartmá na lodi MSC Bellissima

Vybavení: Prostorná šatní skříň, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), koupelna se sprchou, TV, telefon, klimatizace, minibar, trezor, internetové připojení (za poplatek), balkón, možnost soukromé vířivky, rozměr apartmá na lodi MSC Bellissima od 28m2 do 52m2, na obrázku Aparmá mezonet.

Plavby lodí MSC Bellissima Plavby lodí MSC Bellissima

MSC Yacht Club na lodi MSC Bellissima

Vybavení: Koupelna s vanou, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), prostorná šatní skříň, trezor, klimatizace, TV, minibar, telefon, kávový presovač, internetové připojení (za poplatek), balkón, rozměr MSC Yacht Club na lodi MSC Bellissima od 16m2 do 28m2, na obrázku MSC Yacht Club Aparmá Deluxe.

Plavby lodí MSC Bellissima Plavby lodí MSC Bellissima

MSC Yach Club Královské apartmá na lodi MSC Bellissima

Vybavení: Koupelna se sprchou a vanou, trezor, kávový presovač, TV, dvě samostatná lůžka, telefon, minibar, prostorná šatní skříň, internetové připojení (za poplatek), balkón, vířivka, rozměr královského aprtmá na lodi MSC Bellissima 65m2 a balkón 40m2.

Plavby lodí MSC Bellissima Plavby lodí MSC Bellissima
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Zvýhodněné plavby od MSC Cruises
  • Aktuálně od MSC Cruises
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.