Loď Norwegian Breakaway Plavby lodí

NORWEGIAN BREAKAWAY

Plavby lodí Norwegian Breakaway Plavby lodí Norwegian Breakaway Plavby lodí Norwegian Breakaway Plavby lodí Norwegian Breakaway Plavby lodí Norwegian Breakaway Plavby lodí Norwegian Breakaway
Hrubá tonáž: 145 655t
Délka/šířka: 325/40m
Počet palub: 18
Napětí v kajutě: 110/220V
Max. rychlost: 21 uzlů
Počet hostů: 3 963
Členové posádky: 1 657
zobrazit plavbyZobrazit plavby

Zařízení na palubě lodi Norwegian Breakaway

Bary - Společenské místnostiBar u bazénu, ledový bar, koktejl bar lodi Norwegian Breakaway, Bar 21, plážový klub aj., celkem 10 barů a salónů.
RestauraceHlavní restaurace, samoobslužné občerstvení, Shanghaj bar, Stakehouse, italská a francouzská restaurace, Wasabi sushi bar aj., celkem 21 restaurací.
Lázně - relax a sportSportovní komplex různých dovedností, lezecká stěna, basketbal, volejbal, tenis, joggingová dráha, fitness centrum, minigolf, lanová dráha, Spa a salón krásy.
ZábavaDětský areál lodi Norwegian Breakaway, diskotéka, fotogalerie, internetový koutek, divadlo, videohry, zábava pro mládež, knihovna, nákupní areál, umělecká galerie, karetní místnost, klub pro děti 3-12 let, klub pro mládež 13–17 let, ohňostroj na každé plavbě.
BazényKomplex hlavního bazénu (včetně vířivé koupele) lodi Norwegian Breakaway, dětský bazén, aqua park.
Konferenční sályDivadlo, bary, obchodní centrum, společenské místnosti, konferenční místnosti.
Další službyZdravotní středisko lodi Norwegian Breakaway, recepce, fakultativní výlety.

Vnitřní kajuta lodi Norwegian Breakaway

Vybavení: Dvě lůžka (lze spojit), přikrývky a polštáře, TV, trezor, telefon, klimatizace, minibar, koupelna se sprchovým koutem a fénem, rozměr vnitřních kajut od 14m2 do 15m2, na obrázku vnitřní kajuta lodi Norwegian Breakaway I1.

Vnitřní kajuty - I1, I2, IA, IB, IC, ID, IE, IF, IX Plavby lodí Norwegian Breakaway Plavby lodí Norwegian Breakaway

Kajuta s výhledem na moře na lodi Norwegian Breakaway

Vybavení: Telefon, TV, klimatizace, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), koupelna se sprchou, internetové připojení (za poplatek), minibar, trezor, rozměr kajut s výhledem na moře na lodi Norwegian Breakaway 16m2.Přikrývky a polštáře, dvě lůžka (lze spojit), telefon, TV, trezor, klimatizace, minibar, koupelna se sprchovým koutem a fénem, rozměr vnitřních kajut lodi Norwegian Breakaway od 16m2 do 23m2, na obrázku kajuta s výhledem O1.

Kajuty s výhledem - O1, OA, OB, OC, OX Plavby lodí Norwegian Breakaway Plavby lodí Norwegian Breakaway

Kajuta s balkónem na lodi Norwegian Breakaway

Vybavení: Dvě lůžka (lze spojit), přikrývky a polštáře, trezor, TV, klimatizace, telefon, minibar, koupelna se sprchovým koutem a fénem, soukromý balkón, rozměr kajut s balkónem lodi Norwegian Breakaway 21m2, na obrázku kajuta s balkónem B1.

Kajuty s balkónem - B1, B2, B3, B4, B6, B9, BA, BB, BC, BD, BX Plavby lodí Norwegian Breakaway Plavby lodí Norwegian Breakaway

Mini apartmán na lodi Norwegian Breakaway

Vybavení: Soukromý balkón, dvě lůžka (lze spojit), přikrývky a polštáře, TV, minibar, trezor, klimatizace, telefon, koupelna se sprchovým koutem a fénem, rozměr mini apartmá s balkónem od 25m2 do 36m2, na obrázku mini apartmá s balkónem M1.

Mini apartmány s balkónem - M1, M2, M3, M4, M6, M9, MA, MB, MX Plavby lodí Norwegian Breakaway Plavby lodí Norwegian Breakaway

Apartmán s balkónem na lodi Norwegian Breakaway

Vybavení: Luxusní koupelna se sprchovým koutem a fénem, přikrývky a polštáře, dvě lůžka (lze spojit), klimatizace, minibar, telefon, TV, trezor, soukromý balkón, rozměr apartmá s balkónem od 32m2 do 95m2, na obrázku apartmá s balkónem lodi Norwegian Breakaway S6.

Apartmány s balkónem - S2, S3, S4, S5, S6, S7, S9, SX Plavby lodí Norwegian Breakaway Plavby lodí Norwegian Breakaway
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Plavby na rok 2020
  • S českým delegátem z New Yorku do Kanady
  • Plavba Karibikem s českým delegátem
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.