Loď Norwegian Getaway Plavby lodí

Norwegian Getaway

Plavby lodí Norwegian Getaway Plavby lodí Norwegian Getaway Plavby lodí Norwegian Getaway Plavby lodí Norwegian Getaway Plavby lodí Norwegian Getaway Plavby lodí Norwegian Getaway
Hrubá tonáž: 145 655t
Délka/šířka: 324/40m
Počet palub: 18
Napětí v kajutě: 110/220V
Max. rychlost: 21 uzlů
Počet hostů: 3 963
Členové posádky: 1 646
zobrazit plavbyZobrazit plavby

Zařízení na palubě lodi Norwegian Getaway

Bary - Společenské místnostiBar u bazénu, ledový bar lodi Norwegian Getaway, bar 21, koktejl bar, Spi H20, Mojito bar aj., celkem 12 barů a salónů.
RestauraceHlavní restaurace lodi Norwegian Getaway, samoobslužné občerstvení, Stakehouse, Shanghaj bar, Grill, japonská restaurace, italská a francouzská restaurace, Wasabi sushi bar aj., celkem 16 restaurací.
Lázně - relax a sportSportovní komplex různých dovedností, joggingová dráha, basketbal, volejbal, tenis, lanová dráha, bungee trampolina, lezecká stěna fitness centrum, 9-jamkový minigolf, Spa a salón krásy.
ZábavaDětský areál lodi Norwegian Getaway, divadlo, internetový koutek, knihovna, nákupní areál, videohry, diskotéka, fotogalerie, zábava pro mládež, umělecká galerie, karetní místnost, klub pro děti 3-12 let, klub pro mládež 13–17 let, illusionarium, ohňostroj na každé plavbě.
BazényKomplex hlavního bazénu (včetně vířivé koupele), dětský bazén, aqua park pro dospělé i děti.
Konferenční sályObchodní centrum, společenské místnosti, divadlo, bary, konferenční místnosti lodi Norwegian Getaway.
Další službyZdravotní středisko, recepce, fakultativní výlety.

Vnitřní kajuta lodi Norwegian Getaway

Vybavení: Dvě lůžka (lze spojit), přikrývky a polštáře, klimatizace, minibar, telefon, TV, trezor, koupelna se sprchovým koutem a fénem, rozměr vnitřních kajut lodi Norwegian Getaway 14m2, na obrázku vnitřní kajuta IF.

Vnitřní kajuty - I1, I2, IA, IB, IC, ID, IE, IF, IX Plavby lodí Norwegian Getaway

Kajuta s výhledem na lodi Norwegian Getaway

Vybavení: TV, klimatizace, telefon, minibar, trezor, koupelna se sprchovým koutem a fénem, dvě lůžka (lze spojit), přikrývky a polštáře, rozměr kajut s výhledem 15m2, na obrázku kajuta s výhledem lodi Norewgian Getaway OC.

Kajuty s výhledem - O1, OA, OB, OC, OX Plavby lodí Norwegian Getaway

Kajuta s balkónem na lodi Norwegian Getaway

Vybavení: Soukromý balkón, dvě lůžka (lze spojit), přikrývky a polštáře, TV, telefon, klimatizace, minibar, trezor, koupelna se sprchovým koutem a fénem, rozměr kajut s balkónem na lodi Norwegian Getaway 21m2, na obrázku kajuta s balkónem BC.

Kajuty s balkónem - B1, B2, B3, B4, B6, B9, BA, BB, BC, BD, BX Plavby lodí Norwegian Getaway

Mini apartmán na lodi Norwegian Getaway

Vybavení: Klimatizace, telefon, TV, minibar, trezor, dvě lůžka (lze spojit), přikrývky a polštáře, koupelna se sprchovým koutem a fénem, soukromý balkón, rozměr mini apartmá s balkónem od 25m2 do 36m2, na obrázku mini apartmá MX.

Mini apartmány s balkónem - M1, M2, M3, M4, M6, M9, MA, MB, MX Plavby lodí Norwegian Getaway

Apartmán s balkónem na lodi Norwegian Getaway

Vybavení: Luxusní koupelna se sprchovým koutem a fénem, přikrývky a polštáře, dvě lůžka (lze spojit), klimatizace, telefon, TV, minibar, trezor, soukromý balkón, rozměr apartmá s balkónem na lodi Norwegian Getaway od 32m2 do 95m2, na obrázku apartmá v balkónem S5.

Apartmány s balkónem - S2, S3, S4, S5, S6, S7, S9, SX Plavby lodí Norwegian Getaway
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Plavby na rok 2020
  • S českým delegátem z New Yorku do Kanady
  • Plavba Karibikem s českým delegátem
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.