Loď Norwegian Jade Plavby lodí

NORWEGIAN JADE

Plavby lodí Norwegian Jade Plavby lodí Norwegian Jade Plavby lodí Norwegian Jade Plavby lodí Norwegian Jade Plavby lodí Norwegian Jade Plavby lodí Norwegian Jade
Hrubá tonáž: 93 558t
Délka/šířka: 294/32m
Počet palub: 15
Napětí v kajutě: 110/220V
Max. rychlost: 23 uzlů
Počet hostů: 2 388
Členové posádky: 1 067
zobrazit plavbyZobrazit plavby

Zařízení na palubě lodi Norwegian Jade

Bary - Společenské místnostiBali Hai bar lodi Norwegian Jade, vinný sklípek, bar u bazénu, pivní bar, Sake bar, noční klub aj. celkem 13 barů a salónů.
RestauraceHlavní restaurace, samoobslužné občerstvení, Sushi bar, Stakehouse, asijská, italská a francouzská restaurace aj., celkem 15 restaurací.
Lázně - relax a sportTenis, joggingová dráha, fitness centrum lodi Norwegian Jade, basketbal, volejbal, golfový trenažér, Ying and Yang Spa a salón krásy.
ZábavaInternetový koutek, knihovna, nákupní areál, divadlo, dětský areál, diskotéka, fotogalerie, umělecká galerie, karetní místnost, videohry, zábava pro mládež, klub pro mládež.
BazényKomplex hlavního bazénu (včetně vířivé koupele) lodi Norwegian Jade, dětský bazén.
Konferenční sályObchodní centrum, společenské místnosti, divadlo, bary, konferenční místnosti.
Další službyKaple, zdravotní středisko, recepce, fakultativní výlety.

Vnitřní kajuta lodi Norwegian Jade

Vybavení: Koupelna se sprchovým koutem a fénem, dvě lůžka (lze spojit), přikrývky a polštáře, trezor, telefon, TV, klimatizace, minibar, rozměr vnitřních kajut 13m2, na obrázku vnitřní kajuta lodi Norwegian Jade I1.

Vnitřní kajuty - I1, IA, IB, IE, IC, ID, IF, IX Plavby lodí Norwegian Jade

Kajuta s výhledem na lodi Norwegian Jade

Vybavení: TV, minibar, trezor, přikrývky a polštáře, dvě lůžka (lze spojit), koupelna se sprchovým koutem a fénem, klimatizace, telefon, rozměr kajut s výhledem lodi Norwegian Jade od 14,5m2 do 15m2, na obrázku O1.

Kajuty s výhledem - O1, OA, OB, OC, OF, OG, OK, OX Plavby lodí Norwegian Jade

Kajuta s balkónem na lodi Norwegian Jade

Vybavení: Soukromý balkón, přikrývky a polštáře, dvě lůžka (lze spojit), koupelna se sprchovým koutem a fénem, klimatizace, trezor, TV, telefon, minibar, rozměr kajut s balkónem 19m2, na obrázku kajuta s balkónem lodi Norwegian Jade B1.

Kajuty s balkónem - B1, B2, B3, BA, BB, BC, BD, BX Plavby lodí Norwegian Jade

Mini apartmán s balkónem na lodi Norwegian Jade

Vybavení: Dvě lůžka (lze spojit), přikrývky a polštáře, koupelna se sprchovým koutem a fénem, klimatizace, telefon, TV, minibar, trezor, soukromý balkón, rozměr mini apartmá s balkónem lodi Norwegian Jade 26,5m2, na obrázku M1.

Mini apartmány s balkónem - M1, MA, MB, MX Plavby lodí Norwegian Jade

Apartmán s balkónem na lodi Norwegian Jade

Vybavení: Soukromý balkón, luxusní koupelna se sprchovým koutem a fénem, dvě lůžka (lze spojit), přikrývky a polštáře, telefon, TV, klimatizace, minibar, trezor, rozměr apartmá s balkónem od 31,5m2 do 438m2, na obrázku apartmá s balkónem lodi Norwegian Jade SE.

Apartmány s balkónem - S1, S2, S3, S4, S5, SC, SE, SF, SX Plavby lodí Norwegian Jade
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Plavby na rok 2020
  • S českým delegátem z New Yorku do Kanady
  • Plavba Karibikem s českým delegátem
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.