Loď Norwegian Jewel Plavby lodí

NORWEGIAN JEWEL

Plavby lodí Norwegian Jewel Plavby lodí Norwegian Jewel Plavby lodí Norwegian Jewel Plavby lodí Norwegian Jewel Plavby lodí Norwegian Jewel Plavby lodí Norwegian Jewel
Hrubá tonáž: 93 502t
Délka/šířka: 294/38m
Počet palub: 15
Napětí v kajutě: 110/220V
Max. rychlost: 25 uzlů
Počet hostů: 2 376
Členové posádky: 1 069
zobrazit plavbyZobrazit plavby

Zařízení na palubě lodi Norwegian Jewel

Bary - Společenské místnostiVinní bar, pivní bar, bar s koktejly, bar u bazénu, sushi bar lodi Norwegian Jewel, zahradní kavárna aj.
RestauraceFrancouzská restaurace, asijská restaurace, hlavní restaurace, samoobslužné občerstvení, italská restaurace, Stakehouse.
Lázně - relax a sportTermální lázně, relaxační místnost, sauny, kadeřnictví, sluneční terasa, aerobik, sportovní komplex, basketbal, tenis, joggingová dráha, golf, Spa a salón krásy.
ZábavaKasino, knihovna, karetní místnost, diskotéka, dětský areál lodi Norwegian Jewel, fotogalerie, divadlo, internetový koutek, videohry, zábava pro mládež, nákupní areál, umělecká galerie, klub pro děti 3-12 let, klub pro mládež 13–17 let.
BazényKomplex hlavního bazénu (včetně vířivé koupele) lodi Norwegian Jewel, dětský bazén, aqua park.
Konferenční sályDivadlo, bary, obchodní centrum, společenské místnosti, konferenční místnosti.
Další službyZdravotní středisko lodi Norwegian Jewel, recepce, fakultativní výlety.

Vnitřní kajuta lodi Norwegian Jewel

Vybavení: Dvě lůžka (lze spojit), přikrývky a polštáře, TV, trezor, telefon, klimatizace, minibar, koupelna se sprchovým koutem a fénem, rozměr vnitřních kajut od 13m2 do 13,5m2, na obrázku vnitřní kajuta lodi Norwegian Jewel I1.

Vnitřní kajuty - I1, IA, IB, IC, ID, IE, IF, IX Plavby lodí Norwegian Jewel

Kajuta s výhledem na moře na lodi Norwegian Jewel

Vybavení: Telefon, TV, klimatizace, manželská postel (lze změnit na dvě samostatná lůžka - na požádání), koupelna se sprchou, internetové připojení (za poplatek), minibar, trezor, rozměr kajut s výhledem na moře na lodi Norwegian Jewel 16m2.Přikrývky a polštáře, dvě lůžka (lze spojit), telefon, TV, trezor, klimatizace, minibar, koupelna se sprchovým koutem a fénem, rozměr vnitřních kajut lodi Norwegian Jewel od 14m2 do 15m2, na obrázku kajuta s výhledem O1.

Kajuty s výhledem - O1, OA, OB, OC, OF, OG, OK, OX Plavby lodí Norwegian Jewel

Kajuta s balkónem na lodi Norwegian Jewel

Vybavení: Dvě lůžka (lze spojit), přikrývky a polštáře, trezor, TV, klimatizace, telefon, minibar, koupelna se sprchovým koutem a fénem, soukromý balkón, rozměr kajut s balkónem lodi Norwegian Jewel 19m2, na obrázku kajuta s balkónem B1.

Kajuty s balkónem - B1, B2, B3, BA, BB, BC, BD, BX Plavby lodí Norwegian Jewel

Mini apartmán na lodi Norwegian Jewel

Vybavení: Soukromý balkón, dvě lůžka (lze spojit), přikrývky a polštáře, TV, minibar, trezor, klimatizace, telefon, koupelna se sprchovým koutem a fénem, rozměr mini apartmá s balkónem 25m2, na obrázku mini apartmá s balkónem M1.

Mini apartmány s balkónem - M1, MA, MB, MX Plavby lodí Norwegian Jewel

Apartmán s balkónem na lodi Norwegian Jewel

Vybavení: Luxusní koupelna se sprchovým koutem a fénem, přikrývky a polštáře, dvě lůžka (lze spojit), klimatizace, minibar, telefon, TV, trezor, soukromý balkón, rozměr apartmá s balkónem od 32m2 do 77m2, na obrázku apartmá s balkónem lodi Norwegian Jewel SC.

Apartmány s balkónem - SC, SE, SF, SX, H1, H3, H4, H5 Plavby lodí Norwegian Jewel
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Plavby na rok 2020
  • S českým delegátem z New Yorku do Kanady
  • Plavba Karibikem s českým delegátem
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.