Loď Norwegian Spirit Plavby lodí

NORWEGIAN SPIRIT

Plavby lodí Norwegian Spirit Plavby lodí Norwegian Spirit Plavby lodí Norwegian Spirit Plavby lodí Norwegian Spirit Plavby lodí Norwegian Spirit Plavby lodí Norwegian Spirit
Hrubá tonáž: 75 338t
Délka/šířka: 269/32m
Počet palub: 13
Napětí v kajutě: 110/220V
Max. rychlost: 23 uzlů
Počet hostů: 2 000
Členové posádky: 959
zobrazit plavbyZobrazit plavby

Zařízení na palubě lodi Norwegian Spirit

Bary - Společenské místnostiChampagne Charlie's Champagne Bar ve stylu Art Deco, anglický pub lodi Norwegian Spirit, Shanghai bar aj., celkem 9 barů a salónů.
RestauraceHlavní restaurace a samoobslužné občerstvení, Stakehouse, asijská a francouzská restaurace, grill bar, Sushi bar, aj. celkem 15 restaurací.
Lázně - relax a sportLezecká stěna, fitness centrum, basketbal, joggingová dráha, golfový trenažér, Roman Spa lodi Norwegian Spirit.
ZábavaDivadlo, dětský areál, diskotéka, fotogalerie, internetový koutek, karetní místnost, nákupní areál, knihovna, umělecká galerie, videohry, zábava pro mládež, klub a diskotéka pro mládež.
BazényAaqua park, dětský bazén, komplex hlavního bazénu (včetně vířivé koupele).
Konferenční sályDivadlo, konferenční místnosti, obchodní centrum lodi Norwegian Spirit, společenské místnosti, bary.
Další službyZdravotní středisko, recepce, fakultativní výlety.

Vnitřní kajuta lodi Norwegian Spirit

Vybavení: Dvě lůžka (lze spojit), koupelna se sprchovým koutem a fénem, přikrývky a polštáře, minibar, trezor, Telefon, TV, klimatizace, rozměr vnitřních kajut lodi Norwegian Spirit od 14m2 do 16m2, na obrázku IF.

Vnitřní kajuty - IA, IB, IC, ID, IE, IF, IX, I1, I2 Plavby lodí Norwegian Spirit

Kajuta s výhledem na lodi Norwegian Spirit

Vybavení: Dvě lůžka (lze spojit), koupelna se sprchovým koutem a fénem, klimatizace, telefon, TV, přikrývky a polštáře, minibar, trezor, rozměr kajut s výhledem lodi Norwegian Spirit od 14,5m2 do 21m2, na obrázku kajuta s výhledem OA.

Kajuty s výhledem - OA, OB, OC, OF, OG, OX, O2,O3 Plavby lodí Norwegian Spirit

Kajuta s balkónem na lodi Norwegian Spirit

Vybavení: Soukromý balkón, přikrývky a polštáře, dvě lůžka (lze spojit), koupelna se sprchovým koutem a fénem, minibar, TV, telefon, klimatizace, trezor, rozměr kajut s balkónem 18,5m2, na obrázku kajuta lodi Norwegian Spirit s balkónem BA.

Kajuty s balkónem - BA, BB, BC, BD, BX, B3 Plavby lodí Norwegian Spirit

Apartmán s balkónem na lodi Norwegian Spirit

Vybavení: Luxusní koupelna se sprchovým koutem a fénem, dvě lůžka (lze spojit), přikrývky a polštáře, soukromý balkón, minibar, klimatizace, TV, telefon, trezor, rozměr apartmá s balkónem lodi Norwegian Spirit od 38,5m2 do 56m2, na obrázku aparmá s balkónem SE.

Apartmány s balkónem - SB, SF, SG, SE, SX Plavby lodí Norwegian Spirit
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Plavby na rok 2020
  • S českým delegátem z New Yorku do Kanady
  • Plavba Karibikem s českým delegátem
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.