Royal Caribbean International - plavby lodí

Plavby lodí do celého světa na 25 různých plavidlech. To nabízí společnost Royal Caribbean International, která svoji flotilu neustále rozšiřuje o nejnovější výdobytky techniky. Může se pochlubit tím, že pořádá plavby lodí na v současnosti stále největší lodi světa Oasis of the Seas a její sesterské lodi Allure of the Seas a Harmony of the Seas. Na lodích společnosti Royal Caribbean Internationl třídy Quantum může pasažér mimo jiné také vyzkoušet vzduchotěsnou komoru nebo kabinu pohybující se s pasažéry nad širým mořem.
Pro zákazníka má plavební společnost Royal Caribbean International připravený každý měsíc jinou akční nabídku na koupi plavby lodí. Sledujte proto naše stránky pro aktuální informace.

Anthem of the Seas - plavby lodí

Plavby lodí Anthem of the Seas Loď patřící do třídy Quantum je jednou z nejnovějších a zároveň nejluxusnějších pro plavby lodí, která pojme téměř 4 200 hostů. Na lodi Anthem of the Seas můžete po celou dobu plavby lodí zažívat spoustu nezapomenutelných zážitků, zábavy, odpočinku. Jedním z lákadel je umělá vlna, kde máte příležitost naučit se surfovat. Pokud Vám bude horko, budete se moci zchladit na ledovém kluzišti. A pokud zatoužíte po výškách,je tu pro Vás k dispozici vyhlídková kabina, která Vás vynese 92 metrů nad zem. Tato kabina je nazývána severní hvězda a je jedna z nejvíce používaných atrakcí na této lodi.

Zobrazit plavby >>
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Plavby na rok 2020
  • S českým delegátem z New Yorku do Kanady
  • Plavba Karibikem s českým delegátem
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.