Slevy a výhody - plavba na moři

Plavba na moři - Děti za cenu přístavních poplatků

Děti za cenu přístavních poplatků plavba na mořiPlavební společnosti na vybraných plavbách na moři a termínech nabízejí až dvě děti do 18 let při ubytování na kajutě se dvěma dospělými plavbu pouze za cenu přístavních poplatků. Děti dále platí servisní poplatky. Kajuty, kde jsou děti za takto zvýhodněnou cenu bývají velice brzo vyprodané, proto doporučujeme včasný nákup plavby. Plavební společnosti pro děti nabízí řadu aktivit a pestrý program v průběhu plavby na moři.

Zobrazit plavby

Plavba na moři - Český delegát

Český delegát plavba na mořiRádi byste měli možnost a jistotu se během plavby na moři na někoho obrátit? Pak hledejte u námi nabízených plaveb ikonu panáčka, která garantuje přítomnost českého delegáta po celou dobu plavby na moři od nalodění až po vylodění. Další možností je níže kliknou na „Zobrazit plavby >>“ či rovnou zvolit dlaždici "Plavby s českým delegátem" na hlavní stánce webu. Český delegát během plavby na moři kdykoli a s čímkoli velice rád ochotně poradí a pomůže vyřešit vaše požadavky tak, abyste si dovolenou maximálně užili.

Zobrazit plavby

Plavba na moři - First minute

First minute plavba na mořiRádi byste měli svou plavbu na moři zajištěnou s předstihem a měli jistotu, že budete mít takovou kajutu (požadovaná paluba, umístění na zádi, přídi nebo uprostřed lodi), kterou si budete skutečně přát? Pak jsou pro vás určeny právě plavby na moři označené ikonkou First Minute. K většímu výběru kajut také tyto plavby na moři nabízejí slevu a to právě za včasný nákup oproti standardní katalogové ceně. Tento typ akce doporučujeme především rodinám s dětmi z toho důvodu, že počet kajut s více než dvěma lůžky je omezen.

Zobrazit plavby

Plavba na moři - Last Minute

Last minute plavba na mořiNa plavby na moři označené ikonkou Last Minute se vztahuje speciální sleva. Výše slevy se vždy odvíjí od aktuální vyprodanosti lodi těsně před zahájením plavby. Podrobnosti o platnosti nabídky jsou vždy uvedeny u konkrétní plavby. Zájezd zakoupený jako Last Minute je nutné bezprostředně uhradit a to v plné výši.

Zobrazit plavby

Plavba na moři - Silvestr

Silvestr plavba na mořiVydejte se na širé moře a zažijte Silvestrovskou noc obklopeni luxusem, který poskytují lodě nabízených plavebních společností. Vyhledejte si tu správnou plavbu na moři přes Silvestr. Nabídka itinerářů je opravdu velice široká a každý si jistě najde to své. Spojení plavby na moři a Silvestru ve Středomoří, Severní Evropě, Spojených arabských emirátech, Karibiku či Jižní Americe bude jistě vždy nezapomenutelným zážitkem.

Zobrazit plavby

Plavba na moři - Vánoce

Vánoce plavba na mořiProžijte vánoční svátky netradičním způsobem. Plavba na moři slibuje pestrý program, vybrané kulinářské speciality a příjemnou vánoční atmosféru ve všech navštívených destinacích.

Zobrazit plavby
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.