Z Guadeloupe po Karibiku s českým delegátem plavba lodí

Plavba lodí Z Guadeloupe po Karibiku s českým delegátem

Český delegát plavba na mořiFirst minute plavba na moři
Itinerar plavby lodí

Destinace: Karibik, Antily a Kuba
Trasa: Pointe-à-Pitre, Pointe-à-Pitre, Castries, Bridgetown, Port of Spain, Saint George's, Kingstown, Fort de France, Pointe-à-Pitre, Road Town, Philipsburg, Basseterre, St. John's, Roseau, Fort de France, Pointe-à-Pitre
Loď: MSC Seaview
Počet nocí: 15
Doprava: Letecká z Prahy v ceně
Cena: 63 600 Kč
Nezávazně rezervovat

Uvedená cena zájezdu je platná pro jednu osobu ve vnitřní kajutě typu Bella a to při obsazenosti minimálně dvěma dospělými. Cena za 3. a 4. dospělou osobu v kajutě na vyžádání. Dítě ve věku do 17 let včetně hradí 34.900 Kč - podmínkou je však obsazenost kajuty minimálně dvěma dospělými (více v rezervačním formuláři). Cena plavby zahrnuje* Ubytování na lodi v nejnižší dostupné kajutě (vnitřní kajuta typu Bella) při obsazenosti alespoň dvěma dospělými (ubytování v jiném kategorii kajuty je za příplatek viz níže). Služby českého delegáta již při odletu z Prahy, po dobu ubytování na Guadeloupe a celé plavby až po návrat zpět do Prahy. Zpáteční letenku z Prahy do Pointe a Pitre (Guadeloupe) s přestupem v Paříži. Transfery letiště-hotel-přístav-letiště. Ubytování na 1 noc na Guadeloupe (Pointe a Pitre) před plavbou. Rozšířenou plnou penzi na lodí (snídaně, oběd, večeře, odpolední a půlnoční bufet), nápoje z nápojových automatů 20 hodin denně v bufetové restauraci (voda, káva, čaj a v období snídaně džusy). Každý večer servírovaná večeře v servírované restauraci. Room servis – denně úklid kajuty, výměna ručníků, možnost snídaně do kajuty. Vstup do kulturních a sportovní zařízení na lodi - fitness, bazén, vířivky (u hlavního bazénu), sportovní hřiště, čítárna, diskotéka, herna, kasino aj. dle nabídky konkrétní lodi. Dětský klub a junior club. Cena plavby nezahrnuje* Servisní poplatky plavební společnosti ve výši 10 Euro/osoba od 14 let/noc, děti 3 – 11 let včetně hradí 5 Euro, děti do 3 let poplatky nehradí (servisní poplatky je možné uhradit předem). Individuální cestovní pojištění, které je možné si přikoupit od pojišťovny Union při objedávce plavby. Doplňkové služby na lodi - lázeňské služby, herní automaty, internetový koutek, kadeřník, zdravotní služby aj. dle nabídky konkrétní lodi. Fakultativní výlety pořádané plavební společností. Nápoje nad rámec nápojů dostupných z automatů v bufetové restauraci (možno dokoupit nápojové balíčky a rozšíření na all inclusive - na vyžádání u naší CK). * Pokud není v cestovní smlouvě uvedeno jinak. Příplatky Vnitřní kajuta typu Fantastica: 1.050 Kč/osoba. Kajuta s výhledem na moře Bella: 4.250 Kč/osoba. Kajuta s výhledem na moře Fantastica: 5.320 Kč/osoba. Kajuta s balkónem Bella: 10.650 Kč/osoba. Kajuta s balkónem Fantastica: 11.650 Kč/osoba. Kajuta s balkónem Aurea: 22.350 Kč/osoba. Apartmá s balkónem Aurea: cena na vyžádání Kč/osoba. Kajuta Yacht club: cena na vyžádání.

Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.